Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lord Charles electronica-dance music / UK

„Již brzy nový singl“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Electronic Dance Music Trailer 2018/19 94 ×
  • Why Don't You Love Me? 85 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Lord Charles v roce 2006 vydal svou debutovou desku, na které se podílela zpěvačka Alice Bauer (sestra Varhana Orchestroviče Bauera), dětský sbor Jiskřička a v jedné skladbě i Jan Balcar na kytaru. Ukázky z debutového alba Imagination si můžete poslechnout na mém profilu a nebo na mých stránkách www.lordcharles.cz a nebo poslouchat na Spotify, Amazon, iTunes a Google Play.

V současné době je připravován materiál na další desku na britském hudebním institutu.

Bio a historie

Lord Charles ovlivněn legendární skupinou Queen a charismatem Freddie Mercuryho, melodickými skladbami Jeana-Michela Jarreho a rytmyckým hard-rockem Rammstein střihnutý elektronikou silně ovlivnili hudební vývoj totoho kreativce.

Ačkoli album Immagination bylo jen splněnín dětského snu, jeho hudební vývoj nyní pokračuje dál na britském hudebním institutu, kde čerpá vědomosti a zkušenosti k tvorbě nového alba jež, jak sám doufá, vyjde v průběhu roku 2018 a bude zlomové v jeho hudební kariéře.