Le Pneumatiq - Novinky | Bandzone.cz

Le Pneumatiq drum'n'bass-dubstep / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Le Pneumatiq - New World Order
  Nezařazeno
 • LIFE
  Nezařazeno
 • STOP THE TRAFFIC (SEVEN SISTERS 2012)
  Nezařazeno
 • NIGHT AND DAY (SEVEN SISTERS 2012)
  Nezařazeno
 • FIRE (SEVEN SISTERS 2012)
  Nezařazeno
 • GET DOWN (SEVEN SISTERS 2012)
  Nezařazeno
 • HIT THE ROAD, JACK
  Nezařazeno
 • MILKSHAKE (live - Transmusicales Rennes)
  Nezařazeno

UŽ ZÍTRA KŘEST EP LE PNEUMATIQ "BAD BOYS" !!

Vstup do Crossu na křest EP je zdarma (což jsme udělali speciálně kvůli T.V., který je schopen se i v srpnu vymlouvat, že "wole fakt nemám prachy na vstup - jsem kupoval vánoční dárky a jsem úplně na suchu.. sorry kámo.."). Na místě budou k dispozici speciální kartičky s linkem ke stažení EP.
A pro ty, kteří na křest do Crossu z jakýchkoliv důvodů nemůžou (a tudíž je asi mine voucher s linkem na stažení EP "BAD BOYS") zodpovídáme dotazy, které by určitě následovaly - viz. náš modelový rozhovor:
KDE TO EP "BAD BOYS" SEŽENU?
EP se zatím nechystá ve fyzické podobě - bude jen digitální, takže se bude stahovat z netu. Vystaveno bude od středy 30.12. na zatím nejmenovaném serveru.
KOLIK TO STAŽENÍ BUDE STÁT?
Pouze dobré slovo. Bude totiž stačit napsat si o link ke stažení do zpráv na FB, nebo na email, který zveřejníme. Link samotný zatím veřejně vyvěšovat nikam nebudeme..
PROČ MÁM PSÁT O LINK? PROČ TEN LINK PROSTĚ NEPOVĚSÍTE TŘEBA NA FB?
Protože kdybychom ho pověsili na FB, tak se budeme po večerech strašně nudit - takhle se budeme moct zabavit alespoň posíláním linků těm fanouškům, kteří nám odměnou za námi udělanou práci věnují svých 10 vteřin, aby si o to EP napsali..Emotikona wink Chceme to prostě zkusit udělat o trochu jinak, než všichni ostatní..
TO JE TEDA PYTLOVINA...
Možná je, možná ne... to zjistíme až později a nikde není napsáno, že ten systém nezměníme...Emotikona wink
TAKŽE TEN, KDO SI NENAPÍŠE O LINK MÁ SMŮLU?!
Ne tak docela - máme v plánu postupně nahrát celé EP na youtube, kde bude už klasicky veřejné - jelikož, ale ke každému songu chceme připravit "lyrics video" bude to chvilku trvat. První video by se ale mělo objevit už s vydáním EP....

29.12. - KŘEST NOVÉHO EP LE PNEUMATIQ!!!

Právě v těchto dnech dokončujeme nové EP, které pokřtíme 29.7. v pražském klubu Cross. Na EP bude 5 skladeb (Bad boy, New world order, Jet Plane, Rabbits a Get down), z nichž některé jsou už známé z našich koncertů, některé jsou úplná novinka.. 

A takhle nějak to probíhá ve studiu:

Youtube Video TEiIhkWDZvYYoutube Video TEiIhkWDZvY