Lachende Kreaturen - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lachende Kreaturen rock'n'roll / Praha

„Nová deska MÍSTA a konec.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20

Díky vám všem!

Tak… Lachende Kreaturen končí. Moc vám všem děkujeme za podporu, přízeň, spolupráci a přátelství. Včera jsme zhodnotili situaci, která se zdá být neřešitelná. Od roku 2012, kdy vznikla myšlenka hrát rock´n´roll v podobě, jak se nám líbí a je pro nás přirozený, se toho kolem nás událo strašně moc a jsme za to vděční; formovalo nás to. A protože se navzájem máme rádi, přejeme si jenom to nejlepší pro každého z nás. Franta Škorpil brzy převezme bubenické paličky v undergroundové J.H.Krchovský & Krch-off band, Jirka Chmelík bude nadále hrát s kamarády v kapele Proxima a Ján Chovanec poslední měsíce pracuje na nové hudbě pod názvem VOLTI! jejíž první desku už teď naleznete na Bandzone. Martin se vypařil bez slova a doslova… Už je to nějaký pátek, snad je v cajku.

Do léta loňského roku jsme pracovali na nové desce nazvané Místa. Z důvodu začínajícího pnutí uvnitř kapely ale nebyla do této chvíle publikovaná. Teď přichází čas jí nabídnout k poslechu. Tam tím směrem se mohli Lachende Kreaturen ubírat.
Přejme si zdravý rozum, porozumění a rozvahu.

Lachende Kreaturen


1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20