Kyklop - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kyklop rock-soul / Teplice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Rozhovor o muzice a životě pro Rádio Jih 155 ×
  • Gumová palice 310 ×
  • Andělé 217 ×
  • Zakrytý cedule 144 ×
  • Lítej se mnou 135 ×
  • Faleš a lež 109 ×
  • Falešnej flašinet 69 ×

Novinky

Koncerty v roce 2014

Upraveno:

Kapela KYKLOP se po hraní na setkání hokejových fanoušků v Zadní Třebáni, ve FreeMasonic Pubu v Praze, na Prohibifestu v Dubči u Prahy nebo na KOTVA FESTU v Kralupech nad Vltavou těší na další koncerty.

Přichází rok 2014 a my se na Vás těšíme v Zelenči u Prahy, v pražském Paláci Akropolis nebo v Kounici u Nymburka

P.F. ROCK 2014

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤   N A B Í  D K A ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Když hrajeme venku a prší nebo praží sluníčko, nám to nevadí. Máme totiž pódium se střechou. A jelikož nehrajeme pořád, můžeme Vám ho za velmi slušnou cenu pronajmout.

Můžete ho mít k dispozici ve třech velikostech

6x4 za 10 000+ DPH           8x6 za 15000+DPH             10x8 za 24 000+DPH 

Objednat můžete na maxx63@seznam.cz stejně jako vystoupení.


Rozhovor o naší kapele v POPMAG.CZ

Začátkem roku jsi vydal s kapelou Blue Rocket sólové cédéčko „Prostě já“. Splnil jsi si tím sen nebo to je pokus o zaplnění díry na trhu?

Ono to je trošičku jinak. Rockovou muziku mám rád od malička, kdy jsem poslouchal Janis Joplin, Status Quo, Ozzyho Osbourna a jiné interprety. Je taky pravda, že neškatulkuji muziku do stylů, ale pouze na muziku dobrou a špatnou, a je mi jedno, jestli je to hudební satira, co dělám s Maxim Turbulenc nebo rock s kapelou Blue Rocket. Dělával jsem také country, bluegrass, zpíval Ježkovy písničky jako třeba Zpívám si při kytáře nebo Kozí fox . Prostě se považuji za multi žánrového hudebníka. Jen s Maxíky jsem více vidět a bohužel, jsou i takoví lidé, co mají problém s tím, že dělám něco jiného (jako rockovou muziku) k hudební satiře Maxim Turbulenc a mají s tím evidentní problém. Takoví lidé mně nezajímají, spíše mně zajímají lidé, kteří dokáži ohodnotit to, že jako hudebník nejsem jednotvárný.... čtěte celé