Kyklop - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kyklop rock-soul / Teplice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Rozhovor o muzice a životě pro Rádio Jih 155 ×
  • Gumová palice 310 ×
  • Andělé 217 ×
  • Zakrytý cedule 144 ×
  • Lítej se mnou 135 ×
  • Faleš a lež 109 ×
  • Falešnej flašinet 69 ×

Členové

Kontakty a odkazy

maxx63@seznam.cz - Pavel Kyklop Vohnout
samek@centrum.cz - Petr Samek
+420601383965 - Petr Samek
+420777233361 - Pavel Kyklop Vohnout

Dodatečné info

Kdybych měl spočítat, kolik kilometrů jsem najezdil na koncerty a zkoušky od doby, kdy jsem vzal poprvý do ruky kytaru, asi bych došel k tomu, že jsem už objel zeměkouli. A pořád mě ta muzika baví, ať už s MAXIM TURBULENC, partou, se kterou jsem prožil a určitě ještě prožiju krásný roky života, tak teď s kapelou KYKLOP, ve které jsem se dal dohromady s muzikanty kapely BLUE ROCKET. Pár společných koncertů už máme za sebou a ty další už si připisujeme do diářů. Jsem prostě chlápek, kterej muzikou žije. S rockem jsem začínal a vím že přišel čas se k němu vrátit. Tady jsme, hrajeme naplno a nahlas, prostě se nenechte zmást tím, že mě znáte jenom s „maxíkama“.

Bio a historie

Když vznikalo album "Prostě já", přemýšlel jsem nad tím, jak vyjádřit své pocity a názory za dobu mého života. Nejsem žádný spisovatel ani řečník. Hudba je moje krev a já prošel několika hudebními styly. Jeden, který mě vždy oslovoval, byl rock. A to i přes to, že dělám hudební satiru která je určená dětem a lidem kteří se chtějí hudbou bavit, tancovat a smát se. Jsem za to vděčný a dělám to rád a doufám, že ještě dlouho budu. Ale je tady druhý pohled a ten jsem se na albu „Prostě já“ pokusil zachytit. Tady otevírám svoji mysl, pocity a srdce těm, kteří o to stojí a hlavně ve stylu, který ke mně patří stejně jako satira, country nebo jiné hudební žánry, kterými jsem za svůj muzikantský život prošel. Je to tím, že já dělím muziku pouze na dva styly a to je dobrá nebo špatná. Přeju Vám příjemný poslech, těším se na setkání s vámi na koncertech a věřím, že se v mých textech najdete nebo budete cítit to, co cítím já.

                                                                                                           Pavel Vohnout Kyklop

A ještě poděkování...

Chtěl bych poděkovat sponzorům, bez kterých by toto album asi nevzniklo. Tím je především Hummer centrum a můj kamarád Martin Mikulenčák se kterým jsem zažil spoustu skvělých akcí. Nesmím zapomenout na přátele, kteří mě provází celý život a mou skvělou rodinu, která mě vždy podporovala. Chtěl bych taky poděkovat Vám, kteří jste si moje album pořídili, a jsem rád, že Vás zajímá a něco Vám přináší. Vážím si těch, kteří si ho koupili, protože díky tomu mohu pokračovat v další tvorbě a mohu pro Vás natočit a otextovat další desku a sdělit své názory a pocity, který v sobě nosím.

A nakonec to nejdůležitější. Chtěl bych touto cestou poděkovat mému kamarádovi a skvělému hudebníkovi Davidovi Freedomovi, který pro mě písničky složil, zaranžoval, a nakonec vyprodukoval.

Moje veliké poděkování patří také fotografovi Josefovi Edvardovi S. Gregorovi. To on si dal tu práci a věnoval svůj čas tomu, že všechny pěkný fotky, co jsou tady na webu, mohly vzniknout!!

Jestli jsem na někoho zapomněl, věřím, že se zlobit nebude, protože ví, že mezi ty, kteří mi ovlivnili život, patří taky.