Kuzniecef - O kapele | Bandzone.cz

Kuzniecef pop-rock / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Jsem taky odkojen - Kuzniecef
  Nezařazeno
 • Biolit - Kuzniecef
  Nezařazeno
 • Fárám - Kuzniecef
  Nezařazeno
 • Harpyje - Kuzniecef
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

+420731442666 - Attila Vencel

Dodatečné info

 

   Kuzniecef – kapela, která vznikla v dubnu 2008, vyměnila v dubnu 2009 klávesy za druhou kytaru s Radkem Poledníkem. V září 2010 naši kapelu Radek (Bob) opouští a nahrazuje ho Jirka Vaclavik.

Nyní kapela hraje v této sestavě:

Attila Vencel – kytara, zpěv, Jirka Vaclavik – sólová kytara, Pavel Balon – basová kytara, Ondřej Maršalík – bicí a vokály.

Texty, výhradně v českém jazyce, píše Attila Vencel. Členové kapely natáčejí své debutové album a připravují videoklip.

 

    Hudebníci si jdou svou cestou se všemi zkušenostmi z předchozích hudebních seskupení a projektů, v nichž působili. V repertoáru skupiny se prolínají nejrůznější vlivy současné hudební scény bez snahy o zařazení k určitému výhradnímu stylu. Velkou inspirací je britská kytarová scéna a to nejen ta soudobá.

 Při poslechu skladeb, ať už „na živo“ nebo z nahrávky se posluchači nabízí pestrá paleta líbivých melodických linek a skrytých myšlenek. Texty jsou plné poetiky, mapují témata a otázky našeho života. Nekomplikované rytmy, ve společnosti pulsující baskytary, rozvibrují vnímání, přesvědčivě udávají směr, aby záhy překvapily jeho změnou.

Celkový zvuk dotvářejí kytarové propletence, které vás neustále vtahují do příběhu jednotlivých skladeb. Ozdobou jsou nenásilné aranže a místy až retro kytarový sound.

 Autor : Mankmaria de Balder


Bio a historie