kapela vznikla v srpnu 2014 v Průhonickém Mekáči, původně to měl být jeden koncert, ale nějak se to trochu zvrtlo :D
Aktuální sestava:
strejda Kuba
strejda Libor
strejda Martin / alternace Honza
strejda Dosky
První koncert se odehrál v El Magicu 17.8.2015
za účasti těhto osob: Libor Pyskatý, Kuba Březina, Ondra Beran, Adriana Goldová a Pavel Štěrba.
Hosté s kterými jsme měli tu čest párkrát vystoupit: Zdeněk Hofman, Michal Pfeifer, Ondra Uvíra, Viktor Orlov, Michal Turek, Ondra Beran, Adriana Goldová, Pavel Štěrba, Petr Doskočil, Vašek Krejčí, Jiří Šlechta, Michal Štěpař, Kuba Seidl, Albert Palatka, Libor Baluštík, Jaroslav Částka, David Košťálek, Filip Havlíček, Honza Šmíd, Matěj Šimon, Vlastík Hubert, Jindra, Petr, Andej a Alenka.
každej z nich šel zrovna okolo :)
Kapela má k 17.únoru 2025 za sebou krásných 116 koncertů :)