Ahoj,ahoj!:) Děkuju za pozvání! To je dost že je taky v Mladý Boleslavi nějáká pořádná kultura!:) P.S.:Prosil bych jednoho Tučňáka!:D
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj,ahoj!:) Děkuju za pozvání! To je dost že je taky v Mladý Boleslavi nějáká pořádná kultura!:) P.S.:Prosil bych jednoho Tučňáka!:D
Ahoj, díky za pozvání, ale na zítra už mám bohužel naplánovanou Rychtu. Tak snad někdy příště!:)
Mám dojem že 60-70 maximálně.
čus.. kolik je vstup do Uturnu ? Mozna bych se stavila na pivko...
uuu..:):)... diiky diiky moc!:))
tyyo, tak to je škoda..:(... a termín kdy budete v Třebíči už víte nebo ne? :)
Dagmushe: Tu na Slovensku :-(. Ale v Třebíči budeme v listopadu...
ahooj..:)... prosiim prosiim..:).. v koncertech na datum 28.10. máte psanou Trnavu..:)... kterou tím prosím myslíte??:D..
nazdar !
Máme online 4 nové skladby, s novým gitaristom, tak skúste kuk a poprípade vyjadriť svoj názor :)
Dik !