Kohout plaší smrt - Názory | Bandzone.cz

Kohout plaší smrt crossover-punk / Liberec

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

06. srpna 2018
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Co by kdyby
    Nezařazeno
  • Já vím
    Nezařazeno
  • Lodivod - EP 2016
    Nezařazeno
  • Pedro - Hužva 2011
    Nezařazeno
  • Optimista - EP 2016
    Nezařazeno
  • Písnička veselá EP 2017
    Nezařazeno
  • V rámci dobra - singl 2018
    Nezařazeno
  • Ztracená generace - EP 2016
    Nezařazeno
  • Neřeš EP 2017
    Nezařazeno
  • Sněhulák - EP 2016
    Nezařazeno
  • Tak si tady žijem - EP 2017
    Nezařazeno
  • Vstávej! EP 2017
    Nezařazeno
  • Padouch nebo hrdina - EP 2017
    Nezařazeno
  • Taneční mistr - EP 2016
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

cretino

Konečně nové CD! Výbordelně!!! Nebude k sehnání někde v v Brně? Nebo třeba u Papagáje? Přiznám se, že poštovné nepatří mezi moje záliby:) Ale originální kotouče ano :)

Pítrsoid

Čaues brojleři čéče ty nový věci jsou už docela promáklí nebo alespoň promáklejší než z Duševní výluky mě osobně se to dost páčí!!! Jsem zvědav na celou desku...Né fakt docela dobrý na ptáky co neuměj lítat.... Si dělám prdel :-)... Tak teda KOKODÁK a KYKYRYKÝ....:-)) ať se daří Pítrs

durmis

muj mail je patrik.jakl@seznam.cz a rovnou se zeptam na konkrétní termín bylo by to 12.3.2011 a bylo by to se skupinou BORON ze Sokolova tak se mi prosím ozvěte a klidně na mobil 734331802 Patrik Jakl alias durmis

durmis

dodatečně hodně hudebních i osobních úspěchů do roku 2011 přeje fanoušek durmis z jičína a rád bych abyste u nás zahráli domluvim zařídím ale potřeboval bych volné termíny děkuji a předkapely bych měl 2 a hrajou luxusně podrobnosti dodam PUNK FOREVER

Klub Had

Dobré ráno jak to je s tim koncertem 21.1. u nás, v programu klubu a tady u vás sou napsaný jiný kapely. Kdyžtak dejte vědět Docentovi ať to v pogramu přepíše.

Bez profilu

RUBI

No, abych uvedla vec na pravou miru-at to zni jak chce, jste ma nejoblibenejsi kapela uz hezkejch par let, jeste pred Dusevni vylukou, kterou nehodnotim ani tak z hlediska hudby (jak jste mozna mylne pochopili), ale hlavne z hlediska textu, ktery mi z osobnoho pohledu prijdou fakt moc povedeny - cimz vysvetluji to obcasne zamacknnuti slzy. A praveze kombinace punku s prvky SKA, ktery ve vasi hudbe nekdy je, se mi libi mooooc. Mozna proto, ze old punk uz mam za sebou (preci jenom jsem zestarla :) )

tot jen k vysvetleni predchoziho prispevku, ktery mozna vyznel trochu jinak, nez jsem zamyslela. Mno snad se vam z tech komplimentu nezatoci hlava. a co se tyce koncertu - jupijajej,uz aby nejaky byl. HOWGH

Krtek

RUBI: Tohle je zajímavej úkaz, když vyšla Duševní výluka, tak se pár lidí ozvalo že to nemá na Kurnik šopa! a když vyšlo Kurnik šopa!, tak zase jiný, že to nemá na Samý nový věci. A ještě dneska se sem tam někde dočtu, že nejlepší byly časy, kdy jsme nehráli ten hnusnej punk - za dob Nic víc nic míň. A naopak se vždycky objevilo dost jiných lidí, co zrovna aktuální CD hodnotili jako nejlepší ze všech. Myslím že všechno má svůj vývoj, Duševní výluka byla oproti Samým novým věcem dost přímočará a jednoduchá. Tohle poslední CD je myslím o dost propracovanější ale pořád je to punk, i když namíchanej s jinýma vlivama, který posloucháme. Počkej si na celý CD, možná se Ti to zalíbí a když ne, tak aspoň dík za pochvalu minulého výtvoru. Zajdi na koncert, tam budeme hrát i dost starých věcí...

1 2 3 4 5 68101316192225283032 33 34 35 36 37 38 39 4042444750545964707579828587 88 89 90 91