Souhlasím, basička opravdu neusnula na vavřínech a plní svojí úlohu skvěle ! A to já rád hehe... No a Tashi (a kdokoli jiný), pokud máš rád dominantní basu, koukni kdyžtak na mojí kapelu (The Snuff).
A vám Kohouti přeji, ať se vám daří protože tahle koncepce punku mi sedí a má to smysl !!












