Tak sem vám u nás udělal trochu reklamu :-D www.gamahospoda.cz
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak sem vám u nás udělal trochu reklamu :-D www.gamahospoda.cz
Coura: No, jo, to my víme. Naštěstí se moc škody nestalo, spacák jsem si stejně chtěl koupit novej. To spíš jenom ten fakt, že ve dvou dnech nám někdo 2x vybere auto je zajímavej.
Ahoj Kohouti.....moc mě mrzí co se Vám stalo s károu na Moravě, ale bohužel, všude jsou lidi dobrý a všude jsou i zmrdi. No, snad se Vám u nás v DC city nic podobnýho nestane. Na společnej koncik se těšej PMDčka
Zdraví Coura(PMD bass)
A nové songy taky nářez mimochodem!
V Jamu to byl masakr, dík že jsem se konečně mohl dočkat návštěvy v Opavě! :)
Rum...: Tak to se určitě přihlaš :-) a dík za ocenění.
Monnika: Není zač...
Nemáte zač hoši! Dobrá hudba se cení! :)
zdravím :-P a děkuju za opavu
Jako manažer rockového klubu jsem toho slyšel tuny. Vaše produkce je prostě TOP. Tak proč se nepřidat k fanouškům. Pojedu se na Vás mrknout do Litvínova, abych si to okouk i živě. A pak se třeba uvidíme i u nás. Hodně zdaru.
Ijen: A Ty taky :-). Dík