Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

KaPPR folk / Zlín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kontrabas, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Alternativ folk kontraband

Bio a historie

Autorské kytarové duo Klárka Kony Konečná (texty) a Petr Goro Němec (hudba) spolu tvoří vlastní písničky od roku 2007. Během následujících let se z dua stává kapela - přichází Ríša Plšek s kontrabasem, dobrista Martin Makin Mikl a Robert Fanoš Hrůza a jeho banjo. Ačkoliv většina členů kapely je „políbená“ bluegrassem (jak je patrno z nástrojového obsazení i některých písní), převažuje rozmanitá folková tvorba.

KaPPR hraje rád na letních festivalech i v útulných hudebních klubech. Nejednou posbíral pár cen v oblastních kolech Porty, živě si zahrál v rádiu Proglas a v roce 2017 udělal radost sobě i fanouškům natočením CD Kolem nás.   

Tato partička třicátníků o sobě říká, že je zlínská kapela, ač momentálně obývají Brno, Ostravu, Olomouc, Dešnou u Zlína a Pardubice.  A z toho jsou zřejmě patrné i kapelové sny - scházet se dál, společně hrát, tvořit a hlavně těšit posluchače i sebe.

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
988
Poslechnuto skladeb
985
Profil registrován
24.6.2015