Crazy Cool - Úvod | Bandzone.cz

Crazy Cool pop-rock / Uhříněves

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Představa (Singl, 2016)
    Nezařazeno
  • Jediná věc (Demo, 2014)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Vánoce a skoro rok 2015

(Upraveno: )

Fanoušci, fanynky, kamarádi, kamarádky,

rok se s rokem sešel a máme tu zase Vánoce, vánoční svátky, Nový rok a rok 2015.

Začneme minulostí, protože je vždy zajímavé podívat se zpět. Tento rok pro nás byl opět přínosem. Většinu roku jsme hráli ve čtyrech, ale to nám vůbec nevadilo a odehráli jsme náš 18. koncert. V květnu jsme dostali možnost koncertovat v Anglii a to přímo ve slavném klubu The Cavern, kde začínali známí The Beatles. Jeli jsme jak na běžícím páse a poté nás jako každý rok zastavili prázdniny. Na konci prázdnin jsme nahráli naší první nahrávku a poté se zkusili dát dohromady. Opustila nás Sandra, posílila Sára s Tamarou a přes mnoho komplikací jsme pokračovali dál až k současnosti. Obohatili jsme náš repertoár a odehráli první koncerty v nové sestavě a musíme říct, že jsme moc rádi :)

V příštím roce pro Vás opět plánujeme mnoho překvapení, proto doufáme, že nám zanecháte své podpory do příštího roku, za kterou Vám moc děkujeme a jsme Vám za ní moc vděční. Doufáme, že Vás pro příští rok nezklameme.

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku mnoho radosti, méně starosti, lásku, štěstí, zdravý a vše, co pro Vás bude přínosem !!

Děkujeme moc, Crazy Cool :)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Crazy Cool

Děkujeme moc za nabídku !! CD zatím v nejbližší době neplánujeme, ale pokud se k tomu dostane, budeme o Vaší nabídce moc rádi uvažovat :)

Safa

Ahoj kapelo,
Hezká muzika.

Pokud by jste někdy chtěli někdy něco nahrát, dejte mi vědět. Vedu malé studio na Bílé hoře a momentálně hledám různorodé hudební umělce abych rozšířil žánrovou rozmanitost nahrávek, což by pro vás znamenalo výraznou slevu na cokoliv, co by stálo za to nahrát :).

Zaměřuji se především na individualitu jednotlivých umělců a způsoby, jak nahrávku (jak při samotném nahrávání, tak při postprodukci) udělat pro posluchače atraktivní a zajímavou.

Kdyžtak mi dejte vědět buť zde na profilu, na stránce: https://www.facebook.com/BrainWaveSounds nebo na mailu vojtech_zavadil@centrum.cz

zvukař
Vojta “Safa” Zavadil

Crazy Cool

Děkujeme všem za pochvalu písničky, jsme moc rádi, protože jsme netrpělivě čekali na reakce týkající se naší první nahrané písně, takže jste nás všichni opravdu moc potěšili.

K tomu folk-popu, podle nás folk opravdu nehrajeme a hrajeme spíše pop-rock, ale k pop-punku se chceme dostat :)

Určitě se podíváme na vaši nabídku, děkujeme moc ...

Zobrazit všechny názory