Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Crazy Cool pop-rock / Uhříněves

„Singl Představa online na Spotify !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Představa (Singl, 2016) 31 ×
  • Jediná věc (Demo, 2014) 183 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela funguje teprve krátce a sžívá se světem hudby. I přesto má za sebou několik koncertů. V nejbližší budoucnosti se připravuje nahrávka všech písniček, které kapela hraje. Kapela má velmi podobný styl hudby jako například kapela Kryštof, Chinaski nebo Nouzovej východ.

Bio a historie

Těžké začátky (2012)

V roce 2012 vznikl projekt s názvem SuperBand, který měl za úkol přiblížit hudbu dětem. To byl i začátek nápadu založit kapelu, ale jak na to? Vznikly dva castingy, které přitáhli mnoho talentovaných lidí. Z nich vznikla kapela, která později dostala název Crazy Cool. Začali jsme hrát covery různých kapel. Blížil se konec roku 2012 a kapela za sebou měla první koncert.

Začínáme se do toho dostávat (2013)

Po kratší odmlce kapela začala skládat i vlastní písničky a my jsme se do toho začali dostávat. Kapela se přihlásila do své první soutěže, na kterou se dlouho připravovala a vyplatilo se to, skončila totiž na čtvrtém místě. Blížil se konec školního roku a kapela dostala první nabídku na koncert. Těsně před nabídnutým koncertem se kapela rozhodla pro změny ve složení, a tak se rozloučila s Marianem. Koncertem začal i nový školní rok a byly tu další změny, kapela se rozloučila s Petrem a zároveň přivítala Terku, která se bezvadně ujala bicích, Sandra začala hrát na klávesy a na baskytaru prozatím hraje Vojta. Ke konci roku si ještě kapela zahrála na vánočním koncertě Dům UM a zase nastala odmlka.

Šťastná čtyřka (2014)

Kapela do nového roku nastoupila opravdu ve čtyřech. Dokončovala úpravy všech písniček a dokonce začala pracovat na nových. Z čistého nebe se k nám snesla nabídka o koncertu v Anglii, díky, které jsme si zahráli v slavném The Cavern Club, po kterém měla kapela opravdu napilno, protože se dostala do tempa, v kterém se nikdy předtím neocitla. V září kapele vyšla první demo nahrávka, a to píseň Jediná věc. Terka odjela na rok do Španělska, a tak s námi začal hrát na bicí Tomáš. Spolu s ním se ke kapele přidala Sára, která začala hrát na baskytaru, a také Tamara, která s kapelou zpívala. Ke konci roku se Terka nečekaně vrátila a začala s námi opět hrát, čímž se kapela vrátila do původní formace. Rozloučili jsme se totiž s Tomášem, který Terku zastupoval, a posléze také s Tamarou.