Já si sednu tady - Úvod | Bandzone.cz

Já si sednu tady punk-rock / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Rainbow
    Nezařazeno
  • RAINBOW (live from bedroom)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

O tom, co se stalo a kam jsme si sedli.

Právě sedím na židli. Tím máme tu část "...kam jsme si sedli" za sebou.

Dohráli jsme přenádherný koncert v GONGu, v Ufonu od mistrně Kateřiny Vincourové. Mělo to naprosto dokonalou atmosféru, všem kapelám vřele doporučujeme. Až bude mít Katka vernisáž v místní galerii, skočte si zahrát ;) Kapela si připadá jedním člověkem a spolu s publikem jsou jedno tělo a jedna duše. Něco takového v klubech nedocílíte ;)

Dost jogínských keců.

Stále připravujeme studiové nahrávky a stále nám posílejte smutná selfíčka se stejným hashtagem, jo? Teď už máme kapelový instagram, takže taky nás musíte sledovat.

Do prázdnin se ale lidi už asi neuvidíme. Hudba šla před školu. Teďka se ale rodiče dostávají zase před hudbu, a škola před rodiče. Do toho adolescentní depky a přihlouplé románky, však to znáte. Alespoň je toto všechno dobré téma pro nové písničky. Uvidíme se zase někdy o prázdninách!

@Sobík

P. S. Sirotčinec byl taky boží! Skoro jako my! 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa