Já si sednu tady - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Já si sednu tady punk-rock / Ostrava

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Rainbow 50 ×
  • RAINBOW (live from bedroom) 378 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara, Doprovodný zpěv, Bicí, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Kytara, Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Doprovodný zpěv, Bicí, Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

ŠAu!

Máme rády pjekni holki. Doufame, ze brzi se na nasych koncertech potkame s pe
jeknima holkami. RAdi, velyce radi tvoryme hudbu. Mame rady djetni Parki, mrdangu, a stromi. Dekujeme.
c u soon

Bio a historie

Sešli se Indián, Rudohlavec a Sobík, začali baštit dietní párky a hrát na chleba. Tohle není začátek nějakého nekorektního, až vianovského vtipu. Tohle si o sobě myslíme, takhle žijeme a stejně tak hrajeme. Přátelé, vítejte. My jsme kapela “Já si sednu tady” a máme Vás rádi.

Formálně jsme vznikli v létě 2014 na tram. zastávce 29. dubna, ale pořádně hrát jsme začali až letos v únoru, pokud tohle teda čtete v roce 2015. Pokud ne, zdravíme Vás do blízké budoucnosti! Jsme studenti ostravských středních škol, z 2/3 Gymnázia Volgogradská a zbytek ze SPŠei.

Hrajeme to, co skládáme a skládáme to, co vzejde z hodin matematiky. Pokud se mezi Vámi najde pedant na škatulkování hudebních žánrů, hrajeme light punk rock. Pokud Vás tahle slova naopak nezajímají, hrajeme hezkou hudbu.


P.S.. Myslíme pozitivně!