Já si sednu tady - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Já si sednu tady punk-rock / Ostrava

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Rainbow 50 ×
  • RAINBOW (live from bedroom) 378 ×

Novinky

O tom, co se stalo a kam jsme si sedli.

Právě sedím na židli. Tím máme tu část "...kam jsme si sedli" za sebou.

Dohráli jsme přenádherný koncert v GONGu, v Ufonu od mistrně Kateřiny Vincourové. Mělo to naprosto dokonalou atmosféru, všem kapelám vřele doporučujeme. Až bude mít Katka vernisáž v místní galerii, skočte si zahrát ;) Kapela si připadá jedním člověkem a spolu s publikem jsou jedno tělo a jedna duše. Něco takového v klubech nedocílíte ;)

Dost jogínských keců.

Stále připravujeme studiové nahrávky a stále nám posílejte smutná selfíčka se stejným hashtagem, jo? Teď už máme kapelový instagram, takže taky nás musíte sledovat.

Do prázdnin se ale lidi už asi neuvidíme. Hudba šla před školu. Teďka se ale rodiče dostávají zase před hudbu, a škola před rodiče. Do toho adolescentní depky a přihlouplé románky, však to znáte. Alespoň je toto všechno dobré téma pro nové písničky. Uvidíme se zase někdy o prázdninách!

@Sobík

P. S. Sirotčinec byl taky boží! Skoro jako my! 


O tom, co se (ne)dějeje...

Upraveno:

Ahojki hezkí holki! Bude fajn, napsat tu nějaký odstaveček o tom, co se dějeje, ale hlavně o tom, co se nedějeje.

V současné době pro Vás chystáme 3 studiové singly! Bude to fakt pecka, ale do doby, než to nahrajem, si na BZ musíte vystačit pouze s jedním songem. Bude to chtít hodně sebezapření a Nutelly, ale Vy to zvládnete! Svá zoufalá selfíčka postujte na Hipstagram s hashtagem: #NemuzuSeDockatStudioveNahravkyJST nebo #NSDSNJST. OKno? 

To co se děje vol. 2: Na začátku dubence hrajeme v multifunkční hale Gong, spolu s dalšími kapelami a s hyper-kapelou Sirotčincem!  (pozn. Ne obecním sirotčincem, ale SIROTČINCEM!). Bude to pecka číslo dvě, všem Vám doporučujeme přijít! Až bude FB událost , dejte si "Going", nebo "Přijdu" nebo jak to tam jenom je a nasdílejte to!

A teď o tom, co se neděje: Zatím nehrajeme s Kájou Gottem, Nepřestali jsme milovat dietní párky, nezačli jsme dělat judo, ale přemýšlíme o crowd-divingu. Nakonec jsme nešli do kláštera a ani jsme nesnědli rohlík.

Píst!

@Sobík