Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alfik&KruppEssen acoustic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Jeřabiny - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomouc 116 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Svatojánský mušky - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomou 75 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Utekla mi žena - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomouc 74 ×
  • Beseda - živě z Klubu Kocour, Praha 9 206 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Vodníci - živě z HalmiSpace, Košice (SK) 139 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Takový trochu promo

Alfik&KruppEssen – folkrockový projekt písničkáře Davida „Alfika“ Dewettera, původně vystupujícího dlouhá léta sólově, maximálně s doprovodnými kytaristy. V roce 2017 začal spolupráci se skvělým pianistou Janem Krupičkou, nyní se k němu na některé koncerty přidávají bratři Matěj a Jakub Kramarovičové (elektrická a basová kytara) a Martina „Kajda“ Balcarová (jinak bubenice The Agony, známé heavymetalové kapely s celoevropským dosahem) s perkusními nástroji.

Na jejich koncertech se mísí většinová Alfikova autorská tvorba, ovlivněná především folkem, s příměsí stop bigbeatu, klasiky a scénické divadelní hudby (jeho hlavním působištěm je slavné pražské divadlo Semafor) s převzatými (a různě upravenými) melodiemi dalších autorů a interpretů. Během večera se střídají jeho sólové bloky jen s kytarou a písně zaranžované pro celou kapelu, milým bonusem je vážně nevážné průvodní slovo samotného protagonisty a výjimečně i improvizované humorné scénky s dalšími muzikanty. Často se také objeví zcela neplánovaný a o to překvapivější host z řad jeho uměleckých kolegů a přátel a při těchto příležitostech dochází k netradičním muzikantským spojením a – proč to nepřiznat – stát se může prakticky všechno.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Alfik

X-FATMAN: Děkujem. Svatojánský mušky (který jsme už interně překřtili na "Nůžky"), jsme takhle nahráli na naší úplně první zkoušce přes miminko Allen&Heath ZED14 rovnou do USB, žádný míchání, kroucení, nic, takže jsme je sem dali v podstatě jen proto, že nic jinýho nemáme a aspoň jednu věc sem člověk při založení účtu dát musí... :D Bude lepší verze. ;) A v Pardubkách zvučil Kája Toupal a bylo to super, ale kamera má holt velmi omezený možnosti. Taky dodáme - uvažujeme, že bychom pořídili kvalitní záznam do stop s možností následnýho přemíchání a masteringu v nějakym DAW na koncertě ve Wroclawi 29.9., neb si tam stejně povezem svuj velkej pult a tudíž je ideální šanci pořídit, dokonce zahraniční, živák. :)

X-FATMAN


Bez profilu

Svatojánské mušky fajné a pekné, zvuk u toho videa z Pardubic je na obřízku tupou pilou .... :-)

Zobrazit všechny názory »