Alfik&KruppEssen - Úvod | Bandzone.cz

Alfik&KruppEssen art rock-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Bože chraň - živě Brandýs nad Labem v příšernym slejváku :o)
  Nezařazeno
 • Jeřabiny - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomouc
  Nezařazeno
 • Svatojánský mušky - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomou
  Nezařazeno
 • Utekla mi žena - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomouc
  Nezařazeno
 • Beseda - živě z Klubu Kocour, Praha 9
  Nezařazeno
 • Vodníci - živě z HalmiSpace, Košice (SK)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Tak trochu konec, ale...

Milí kamarádi:

Otevřel jsem si šampus, to jo, ale k slavení to není.

Tak já vám o tom povím.

Poslední dobou se mě pár kamarádů (a dokonce i sem tam někdo neznámej) ptalo, kdy zas budem někde hrát s Alfik&KruppEssen. Odpověď je prostá – nebudem. Nechával jsem to všechno nějak usednout a nic nezveřejňoval, ale faktem je, že už před měsícem a pár dny jsem náš spolek s těžkým srdcem a po dlouhejch úvahách rozpustil. Vzhledem k muzikantský vytíženosti prakticky všech členů (mě nevyjímaje) nebyl čas na zkoušení ani hraní, došlo na lámání chleba (rozuměj priorit) a ukázalo se, že většina je má jinde a, jakkoli mě to mrzí, asi to tak má bejt a ode mě by bylo jurodivé chtít po někom něco, na co nemá chuť, čas nebo energii. A ještě ho tím připravovat o potenciální radosti někde jinde. To bych nechtěl.

A tak se všichni vrháme do novejch i starších projektů a já bych nám, ano, neskromně i sobě (i když až v poslední řadě) moc rád popřál, ať jsou ty cesty správný, vedou tam kam maj a kolem jsou samý sympatický, levný a furt otevřený benzínky (protože u benzínek každej muzikant napůl bydlí, vždyť to znáte).

Z původní sestavy zůstali jsme jen já a skvělej basista a kamarád Kuba Kramarovič, něco přes léto odehrajem ve dvou a už řešíme, co dál. Nápady jsou, určitě zachováme většinu písniček z doby A&K, byť v jinejch aranžích, vycházejících z toho, kdo se k nám přidá a samozřejmě s jakou invencí. A máme i řadu věcí novejch, který jsem sice psal pro původní kapelu, leč vzhledem k výše uvedenýmu nebyla šance je nazkoušet nebo aspoň začít vymejšlet aranž. Tabula rasa.

A nebudeme spěchat ani to nijak brzdit, prostě hoříme zvědavostí, co se semele. Jedno ale víme jistě – vstaneme jak Fénix z vyhaslejch kamen, povedlo se to The Agony (a víte s jakym výsledkem!), dokážeme to taky! Název bude teda zcela jinej, už jsem ho vymyslel, ale zatím tajemně mlčím.

Za Honzu, Kubu, Macejka, Kajdu i sebe vám všem děkuju, že jste na nás chodili, že jste nás chválili, že jste nás zvali, že jste si nás pouštěli. A Honzovi, Kubovi, Macejkovi i Kajdě děkuju za to, jací jsou muzikanti i lidi a za všechno, co mě v kapele naučili a co jsme spolu na koncertech u nás i v zahraničí zažili. A všem nám v našich novejch projektech zachovejte prosím žízeň! Teda – přízeň.

S úctou a v očekávání věcí příštích

Alfik

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Alfik

X-FATMAN: Děkujem. Svatojánský mušky (který jsme už interně překřtili na "Nůžky"), jsme takhle nahráli na naší úplně první zkoušce přes miminko Allen&Heath ZED14 rovnou do USB, žádný míchání, kroucení, nic, takže jsme je sem dali v podstatě jen proto, že nic jinýho nemáme a aspoň jednu věc sem člověk při založení účtu dát musí... :D Bude lepší verze. ;) A v Pardubkách zvučil Kája Toupal a bylo to super, ale kamera má holt velmi omezený možnosti. Taky dodáme - uvažujeme, že bychom pořídili kvalitní záznam do stop s možností následnýho přemíchání a masteringu v nějakym DAW na koncertě ve Wroclawi 29.9., neb si tam stejně povezem svuj velkej pult a tudíž je ideální šanci pořídit, dokonce zahraniční, živák. :)

Bez profilu

X-FATMAN

Svatojánské mušky fajné a pekné, zvuk u toho videa z Pardubic je na obřízku tupou pilou .... :-)

Zobrazit všechny názory