Alfik&KruppEssen - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alfik&KruppEssen acoustic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Jeřabiny - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomouc 256 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Svatojánský mušky - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomou 172 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Utekla mi žena - živě Porta Řevnice 2018, nahrávka ČRo Olomouc 178 ×
  • Beseda - živě z Klubu Kocour, Praha 9 282 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Vodníci - živě z HalmiSpace, Košice (SK) 195 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Potkají-li se v nočním báru na Vinohradech (nechť si laskavý čtenář doplní město dle libosti, má víc možností, pokud nepropadl ze zemáku) pankáč a jazzman a zjistí-li, že oba vědí, co je mimotonální dominanta a proč je rum nejlepší věc ve vesmíru a kde tu maj popelník, nemůže to dopadnout jinak, než že spolu vytvoří dvoučlenný něžný folkový orchestr protknutý humorem tak jemným, že ho divák kolikrát ani nepostřehne. Přidají-li zcela nepochopitelný název (původní, divadlu S&H ukradnutej "Hrškrp" neprošel krz polovinu uskupení, anžto jej neuměla vyslovit a "Show s tanci", což navrhla maminka jednoho z členů, zase neodpovídalo realitě, poněvač Alfik je spektakulární dřevo), jest takořka zárukou, že tento divák, často náhodný, odejde z jejich koncertu s bradou někde u kolen, ať už to je fenomenálním klavírem, kytarou naladěnou patrně už z japonský fabriky, zpěvem rolujícím fusekle, hloubkou textů jak metro na Národní třídě (to je v Praze), nevšední pódiovou show (někdy se stane, že jeden začne hrát a druhej teprvá od báru slyší, že už tam měl bejt, a přiběhne ozdobným krokem) nebo vzácnou schopností v jakémkoli klubu či u jakékoli pípy bejt poslední a tudíž tím, kdo to nakonec zavírá. A kdo zná slavnou filmovou scénu pánů Voskovce a Wericha, z níž pochází "Kruppessen", tuší, že ten hrách tam prostě bude burácet.