Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

JAY-ZEN progressive-power / Jaroměř

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jistě jste byli v oblasti hudby osloveni nesčetnými skupinami, projekty, či tělesy. Jak těmi produkujícími skutečně vlastní tvorbu, až po "opisovače". V našem případě můžeme ujistit, že slova použitá v tomto dobrozdání nijak neklamou. JAY-ZEN je interním sdělením pro jednotlivé hlavy,a má tak tu možnost (pokud mu ji dáte), vybraným způsobem oslovit i vás. Zkuste pro sebe  zavnímat, co bychom snad mohli právě vám poskytnout naším tvůrčím obnažováním,a vstupte s námi na území krajiny stylu JAY- ZEN...  A neopomeňte prosím...  ...i krajina umí být ledová, plná energie, naivní, až muskulaturně silná ,bizarní ,originální, nihilistická, technoidní, pochmurná, nestálá,  inspirativní atd...

JAY-ZEN jsou :

Osho B. - ( zpěv + manuální práce s mikrofonem , texty )                                Pingu - ( ultimativní bicí , zpěv )                                                                        Plashan - ( basové krea(tury)ce )                                                                       Petr G. - ( st. quitarman )                                                                                   Putin - ( bytnějící kytara )

Bio a historie

JAY-ZEN procitl v říjnu 1997 a již od této doby svoji tvorbu stavěl na alternativních základech, které obohacuje různými prvky a vlivy. Důležitý mezník přišel o dva roky později. Tehdy jsme se jen tak zkusmo přihlásili do "vyhledávací?" soutěže “Rock Made In Gambrinus 1999” - kdy jsme se ze cca 700. přihlášených skupin z celé ČR a Slovenska prokousávali různými koncertními koly k čtvrtfinále, semifinále a ve finále obsadili celkově 3. místo. Kapelu to vnitřně nakoplo. Zkrátka hodně se hrálo a cestovalo - festy, kluby, akce... A tak to šlo s různými obměnami až do jara roku 2005, kdy se naše cesty rozešly a osud zavál každého jinam.

Po letech absence dala náhoda postupně každému z nás možnost zjistit, že ona hudební a myšlenková "chemie" původní sestavy stále funguje. Samozřejmě pro vás  neustále pečeme další,nové,"cereální" tracky.                                                                                                   

Fanoušci: 27

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
9
Návštěv celkem
8 328
Poslechnuto skladeb
1 620
Profil registrován
27.4.2005