Interní Sdělení - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Interní Sdělení rock-metal / Humpolec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

Možná bude akce v září :-D

Ahoj,
nevím jestli na Bandzone ještě někdo chodí (kor na ten náš :-D ), nebo se veškeré hudební dění přesunulo na sociální sítě? Každopádně pár novinek bychom měli:

Ta první - asi nejviditelnější - v playlistu je přidaná "nová" píseň..
Jedná se o předělávku středověké lidové písně (její původní verzi hraje i skupina Šlapeto). My jsme přidali pár slok, elektrickou kytaru a píseň je na světě. :-D 

Druhá - po mém odchodu (teď tady čtu, že to bylo v r. 2014 - to letí) kapela chvíli fungovala dále, ale víceméně na pár let skoro zanikla, ovšem v mezičase jsme stihli odehrát ještě dvě akce. Jedna se odehrála Na Mlýnku spolu s Knížetem pornofolku Závišem. A druhá se uskutečnila v Záhoří na narozeninách kamaráda. Dále jsme stihli natočit ve studiu (na přání přátel z Castrum o.p.s. ) jednu výše zmíněnou skladbu.

Třetí - nejdůležitější: rýsuje se možnost, že se po letech zase zformujeme, a bude nás možno vidět na živo (poslouchat se to nedá, tak radši píšu vidět než slyšet) :-D :-D :-D.
Předběžně to vypadá na září - bližší info - když to klapne - výhledově přidáme. ;-) 

Mějte se jak chcete, :-D :-D 
Sam


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »