Kron - Úvod | Bandzone.cz

Kron metal-rock / Humpolec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Intro + Víra a krev (promo 2009)
    Nezařazeno
  • Zlolid (promo 2009)
    Nezařazeno
  • Klíč k temnotám (promo 2009)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Hledá se bubeník

(Upraveno: )

Zdravím

bohužel od nás odešel bubeník Pepa ke své domovské kapele Helldicks. Touto cestou nabízíme uvolněný post bubeníka, který by s námi dokončil připravovaný materiál na cd a  tak nějak zapadl mezi nás. Podmínkou jsou vlastní bicí a nějaké ty zkušenosti (dvoj kopák...). Případní zájemci nechť se ozvou na tel. 608465909.

David

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Bez profilu

Shammmi

Ahoj vsem, novy rocnik souteze amaterskych kapel regionu Vsocina byl zahajen. Pokud mate kapelu, znate kapelu, hrajete solo atd., kouknete na www.alternativaproprize.cz , kde jsou veskera pravidla i prihlasovaci formular. Predejte ci preposlete znamym, at je z ceho vybirat a ve finale prekoname lonsky vydareny vecirek. Hodne stesti. S.

Zobrazit všechny názory