Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Innersphere melodic-death / Plzeň

„FLAME OF REBELLION TOUR 2020“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XXIII: Good bye 2019, welcome 2020 !!

Upraveno:
šechno má svůj začátek i konec. Právě včera se dohrál poslední koncert letošního Within Destruction tour, kde jsme jej celé odjeli po boku NAHUM... Uteklo to jako voda, kluci jsou pro nás jako rodina a tento společný rok nám dal mnoho zkušeností a zážitků. Děkujeme kluci !! Vážíme si každé podpory, která během roku přišla jak k tour či našim kapelám. Jsme šťastní, že jsme mohli poznat tolik skvělých lidí. :)
 
Příští rok bude dost živo. Hned v lednu začíná další tour - FLAME OF REBELLION TOUR 2020, tentokrát s přáteli z PURNAMA , se kterými jsme letos asistovali právě Nahum. Bude to pěkná mela, koncertů je dost. Na toto tour vám také chytáme nový merch, který jsme avizovali cca před týdnem. V roce 2020 chystáme novou desku, která bude natáčena v průběhu druhé poloviny května a my se do té doby popravdě nezastavíme. ;) Co je důležité? Muzika je hotová a zní to fajn !! 
 
 
Připomínáme, že pro nejčerstvější novinky z naší strany je ideální navštívit náš FB profil, popřípadě skrze náš web www.inner-sphere.com
 
Na závěr nejen tohoto krátkého příspěvku, ale také tohoto roku vám všem přejeme zdraví, mnoho štěstí, radosti a dobré muziky do příštího roku !! 
 
- INNERSPHERE -

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Milda N.

Kuřim,včera paráda,moc jsem se bavil a tak doufám ,že na vás zase na nějaké akci narazím.Mějte se borci a ať vám to tak dobře šlape dál.

Zobrazit všechny názory »