Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„Within Destruction tour 2019 !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XXI: rok devatenáctý

   Je za námi další kalendářní rok a do nového se řítíme po hlavě. Hned z kraje roku vyrazíme na "Within Destruction Tour 2019" po boku Nahum, kteří hostí tour se svojí novou deskou, a Purnamy. Rok devatenáctý bude pro nás celkově dost nabitý a zásadní z hlediska hraní. Podíváme se na hodně nových míst nejen v ČR, ale vyrazíme opět na pódia zahraniční a to do Rakouska, Německa, Polska... a možná i dál. V současnosti tvoříme také materiál pro nadcházející desku a již v připravovaném setlistu lze očekávat minimálně dvě nové věci.

   Když se podíváme na bilanci tohoto roku a co zásadního se stalo - 27.dubna nám vyšla naše první dlouhohrající deska "AMNESIA" u vydavatelství METALGATE Records. Ta byla nahrávána, míchána, mastrována ve studiu The Barn u Dana Frimla v lednu tohoto roku... K ní byl na jaře vypuštěn i druhý klip "When the Empire Falls".
   Odehráli jsme tento rok celkem 24 koncertů ve 4 zemích. Z toho v Německu a Chorvatsku se jednalo o první zářezy... Z těchto koncertů bychom určitě vypíchli vystoupení na festivalech Brutal Assault a nově vzniklém Argmageddon of Decibels a podzimní štace v rámci Feast of Deceased a Balkan minitour.
   Došlo ale také ke změně na postu baskytaristy v kapele, kdy od října Kaťase nahrazuje Mára Hubocký. Kaťasovi ještě jednou moc děkujeme za přínos kapele a energii věnovanou naší společné cestě. Jeho hlas a basu bude vždy slyšet na stopě desky Amnesia.   Za InnerSphere Vám moc děkujeme za přízeň a podporu. Jste naší hnací silou, palivem do našich motorů, inspirací a sdílet s vámi hudbu je nám radostí. \m/ Do nového roku přejeme to nejlepší, mnoho nejen hudebních zážitků !!

Děkujeme za podporu !!
INNERSPHERE


XX: Třetí podzimní listí

Upraveno:

   V našem táboře se děly změny a je na čase se o ně podělit i s vámi. Kaťas odchází z kapely (baskytara, doprovodné vokály) - rozcházíme se v dobrém, jako přátelé. Byla to otázka životních priorit, času a energie. I tak to pro nás byla velká rána. Zažili jsme spolu toho v kapele spoustu, udělali album, projeli mnoho cest a hráli hodně koncertů... a vypili toho hodně taky . Jsme neskutečně vděční za Kaťasův přínos do InnerSphere, názory a sdílení společné cesty po dva krásné roky.

Hned jak jsme se pobavili o této věci, začali jsme s hledáním Kaťasovo nástupce a to bylo úspěšné. Už zhruba měsíc zkoušíme v nové sestavě. Tímto vítáme v kapele Máru Hubockého. Máru někteří možná znají z jeho působení v kapelách Llyr a Stollice. Již ze zkoušek je jasné, že to bude šlapat jak víno a Mára zvládne nejen basu, ale i mnohé vokály. Bude to jízda !!

Kde nás budete moci vidět poprvé v této sestavě? Na dvojkoncertu v Praze a Plzni za necelé dva týdny na dušičkových akcích "FEAST OF DECEASED".

 A protože neleníme a chceme novou Amnésii šířit dále, celý listopad bude značně kocnertní. Na celkem pěti zastávkách vyvezeme muziku za hranice. Podíváme se vůbec poprvé do Německa nebo Chorvatska. V Chorvatsku a Rumunsku jde o společné minitour s přáteli z Purnamy.

  Novinek je vstuktu hodně. Nejen obměna v sestavě, nové koncerty a minitour. Nový je i merchandise. Právě se dokončuje druhá série trik "Black Forest", máme nové placky a nášivky, které jsou již k dostání...

  Pro příští rok se také již zveřejňuje větší společné turné, kde pojedeme s Purnamou po boku NAHUM, kteří teď na podzim vydávají novou desku a slaví 15 let na scéně !! K tomuto turné určitě budeme dávat bližší info. To bude pořádně pekelné !! Již teď jsme napočítali na příští rok kolem 30 koncertů a stále přibývají. \m/

Děkujeme za podporu !!
INNERSPHERE


XIX: V druhé polovině osmnáctky

Upraveno:

 Všem moc děkujeme za podporu!! Na jaře se vydala nová deska Amnesia u MetalGate records, odjelo se tour a třešničkou byl letošní ročník Brutal Assault, kde jsme měli možnost vystoupit. Jsme rádi, že se daří kapelu posouvat dál a to i díky Vám. Vážíme si toho.

(foto: Brutal Assault 2018 - Metalgate stage)

 Ačkoliv to teď vypadá, že máme relativně odehráno a nic moc se neděje, opak je pravdou. V posledních týdnech pracujeme jak na dalších akcích, tak i na novém materiálu a organizační stránce kapely... Co nás tedy čeká? Teď 31.srpna Armageddon of decibels v Plzni - první ročník festivalu a přejeme, ať je úspěšný pro následující léta... Dále dušičkový dvojkoncert "Feast of Deceased" v Praze a Plzni, kde zahrajeme po boku Darkfall (AT), Warbell (PL) a Inner Sanctum (DE). Dále se pracuje v poslední čtvrtině roku hned na několika zahraničních akcích ve vícero zemích, které budou snad brzy zveřejněny. Příští rok zatím není zveřejněn, ale bude to velké a bude to stát za to. :)

(oficiální plakát Armageddon of decibels vol.1)

(oficiální dvojplakát Feast of Deceased část: 1 a 2)


  Buďte tedy ve střehu a sledujte nás na sociálních sítích, kde jsme aktivnější. Kdo by nás chtěl poslechnout na internetu, nechť zkusí Bandcamp, Spotify, I-tunes a další. Kdo chce desku mít fyzicky v rukách, zde je odkaz na e-shop. (klik)

Děkujeme

- INNERSPHERE -