Innersphere - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Innersphere melodic-death / Plzeň

„FLAME OF REBELLION TOUR 2020“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XXV: Pára pod poklicí...

  Přinášíme pár novinek z našeho tábora. Jak již nadpis napověděl, něco se "vaří". V květnu tohoto roku jsme natočili novou desku jejíž mix je v tuto chvíli hotový a master co nevidět přistane v našich rukách. To znamená jediné - hledáme adekvátního vydavatele, který v této nejisté době bude naším partnerem. Od toho se odvíjí i datum vydání, které samozřejmě sdělíme jakmile bude známo. S jistotou můžeme říci, že se na toto desetistopé album můžete těšit. Zní výtečně.

   V mezičase po všech odpadnuvších koncertech se věnujeme technickým věcem - ať jde o úpravy celkového zvuku, automatizaci efektů a světel, či tempostopy a samply nebo vizuál kapely. Chceme připravit náš set a scénu co nejlépe. Bude nás čekat i natáčení klipu, který společně s albem vystřelíme. Práce je skutečně dosti. S koncerty do konce letošního roku to dopadlo takto:

05-09-2020 SÁDEKFEST – Sádek
10-10-2020 BORKOVANY – Black Roses
06-11-2020 VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – M-Klub 
07-11-2020 ČESKÉ BUDĚJOVICE – MC Fabrika
20-11-2020 KOLÍN – U Vodvárků 
21-11-2020 HODONÍN – NAUTILUS
27-11 2020 OPAVA -BRUTAL GIRL FEST

Foto: Petronila Haušildová - INNERSPHERE promo 2020 

  Tak doufejme, že nám to korona (politici) zase nepohnojí a bude se dát hrát a vydávat. Letošek byl z tohoto hlediska značně tristní, kdy se z cca 40 plánovaných a domluvených akcí více jak polovina zrušila nebo přesunula. Držíme pěsti a pevné nervy všem, které to zasáhlo - ať jde o organizátory akcí, kluby samotné, spřízněné kapely nebo i techniky a realizační týmy spjaté s hudbou.

Buďte dobří a metalu zdar !!
- INNERSPHERE-


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Milda N.

Kuřim,včera paráda,moc jsem se bavil a tak doufám ,že na vás zase na nějaké akci narazím.Mějte se borci a ať vám to tak dobře šlape dál.

Zobrazit všechny názory »