Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Innersphere melodic-death / Plzeň

„Within Destruction tour 2019 !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XXII: aktuality z plzeňských plání

Upraveno:

   Po krásných pěti měsících zdravíme všechny fans a návštěvníky našeho bandzone profilu !! Po této nekrátké době je na čase i sem přispět s aktualitami z našeho tábora... Kdo chce být u zdroje, obraťte pozornost spíše na náš kapelní Facebook, kde jsme aktivní denně.

  Tento rok je pro nás ve znamení koncertů, cestování, skládání, plánování. Je to velká porce věcí a nás to sakra baví. Jedeme společně tour s Nahum k jejich nové placce (která je fakt super; odkaz na album Within Destruction) s bratry v kytarách Purnamou. Jarní část je již za námi. Od začátku roku jsme stihli celkem 19 koncertů ve třech zemích a i první festival - Metalbarsfest 2019...


   Prostoru pro skládání bylo méně, což samozřejmě nyní zvládáme napravit než začne podzim. Pracujeme na nových skladbách pro další placku a můžeme říct, že zhruba třetina je již ve finálním hávu. Ti, kdo přišli na letošní koncerty, mohli již poslechnout dvě nové skladby, které jsme zařadili do našeho setlistu... Co se týká desky, bude se s největší pravděpodobností jednat o koncepční album, které obsáhne jak metaforický příběh, tak jednotlivé myšlenky daných skladeb na daná témata. Příběhově texty předchází "Amnesii", která na budoucí nahrávku navazuje... Co se týká hudební složky - vzhledem k časovému odstupu jsme zvolili trochu odlišný způsob skládání. Nástrojově myslíme, že se nám daří dělat věci více komplexní a udržet je zároveň pestré. Většina aranží probíhá na zkouškách, kdy každý z nás dá do muziky větší kus svého vlivu a dává více prostoru i pro improvizační složku... V neposlední řadě je celkem reálné, že se na finálních nahrávkách objeví samply a různá další zpěstření. Ty se sice objevili už na předchozích nahrávkách, nicméně jen v malé míře a naživo nebyly a nejsou zatím použity... Doufejme tedy, že do konce roku bude vše připraveno a budeme moci jít v roce 2020 do studia.

   V mezidobí se nám povedlo vypustit i zbrusu nový klip ke skladbě "Impure" z desky Amnesia. Tímto klipem ukazuje druhou tvář desky, tu progresivnější, temnější. Tato skladba je zároveň i připomínkou a vzpomínkou na současné "Within Destruction Tour" zmíněné výše. Věříme, že klip se bude líbit a skladba udeří na srdce milovníků žalozpěvů a melancholických melodií. Zpracování měl na starosti mistr Frodys (Postcards from Arkham, Awrizis). Odkaz na klip níže:

Youtube Video AiMkk_R5-i0Youtube Video AiMkk_R5-i0

   Co se týká plánování, řešíme již tour na rok 2020. V nadcházejícím roce jsme spojili síly s Purnamou, kdy již teď máme defacto zabukované téměř celé jaro a další akce se řeší. Koncertů nebude málo a jisté je, že nezůstaneme jen v CZ. Již teď se těšíme na "Flames of Rebellion tour 2020".

Kdo nás chce v nejbližší době vidět, příležitostí máte spoustu. Tady dole je celkový rozpis akcí do konce roku (je k nalezení i v infu o kapele). Nejbližší jsou: DEATH COFFEE PARTY vol 7 v Litoměřicích 21.-22.7. a pak GOATHELL Metal festival v Chorvatské Pule 5.-7.7.

>>> Sledujte nás na Facebooku, Instagramu nebo Youtube. ;) <<<

Děkuje všem za podporu !!
- Innersphere -


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »