Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inner Sphere melodic-death / Plzeň

„NEWS !!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

XX: Třetí podzimní listí

Upraveno:

   V našem táboře se děly změny a je na čase se o ně podělit i s vámi. Kaťas odchází z kapely (baskytara, doprovodné vokály) - rozcházíme se v dobrém, jako přátelé. Byla to otázka životních priorit, času a energie. I tak to pro nás byla velká rána. Zažili jsme spolu toho v kapele spoustu, udělali album, projeli mnoho cest a hráli hodně koncertů... a vypili toho hodně taky . Jsme neskutečně vděční za Kaťasův přínos do InnerSphere, názory a sdílení společné cesty po dva krásné roky.

Hned jak jsme se pobavili o této věci, začali jsme s hledáním Kaťasovo nástupce a to bylo úspěšné. Už zhruba měsíc zkoušíme v nové sestavě. Tímto vítáme v kapele Máru Hubockého. Máru někteří možná znají z jeho působení v kapelách Llyr a Stollice. Již ze zkoušek je jasné, že to bude šlapat jak víno a Mára zvládne nejen basu, ale i mnohé vokály. Bude to jízda !!

Kde nás budete moci vidět poprvé v této sestavě? Na dvojkoncertu v Praze a Plzni za necelé dva týdny na dušičkových akcích "FEAST OF DECEASED".

 A protože neleníme a chceme novou Amnésii šířit dále, celý listopad bude značně kocnertní. Na celkem pěti zastávkách vyvezeme muziku za hranice. Podíváme se vůbec poprvé do Německa nebo Chorvatska. V Chorvatsku a Rumunsku jde o společné minitour s přáteli z Purnamy.

  Novinek je vstuktu hodně. Nejen obměna v sestavě, nové koncerty a minitour. Nový je i merchandise. Právě se dokončuje druhá série trik "Black Forest", máme nové placky a nášivky, které jsou již k dostání...

  Pro příští rok se také již zveřejňuje větší společné turné, kde pojedeme s Purnamou po boku NAHUM, kteří teď na podzim vydávají novou desku a slaví 15 let na scéně !! K tomuto turné určitě budeme dávat bližší info. To bude pořádně pekelné !! Již teď jsme napočítali na příští rok kolem 30 koncertů a stále přibývají. \m/

Děkujeme za podporu !!
INNERSPHERE


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Milda N.

Kuřim,včera paráda,moc jsem se bavil a tak doufám ,že na vás zase na nějaké akci narazím.Mějte se borci a ať vám to tak dobře šlape dál.

Zobrazit všechny názory »