Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hraboš folk-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17

Našrot ve Velmezu elektricky, v Havlbrodě unplugged

Ve druhé polovině prosince objeví se soubor Fanfáre NAŠROTáre rychle po sobě na dvou koncertech, ale ve dvou polohách (hudebních).

Nejprve coby Elektrikáre y Decibeláre předvede svůj hluk v sobotu 21. 12. 2019 ve Velkém Meziříčí v klubu Rock Depo na akci „Vánoční hardcore“ – kromě Našrotu zde vystoupí podobně tvrdě znějící kapely NONSENSE (Velmez) a BARRICADE (Kroměříž).

A v den, v kterémž jest oslavováno dávné narození jisté slavné máničky, tedy ve středu 25. 12. 2019 jako by kouzelným trsátkem hodil, promění se jinak rachotící našrotáre ve Folkáre y Orientáre, chopí se akustických gitár a kontrabasu, a v Havlíčkově Brodě, konkrétně v klubu Oko, předvedou svůj program unplugged v rámci tradičního vánočního koncertu. Zde bude hostem jazz-rock-fusion parta BEAT ARCHITECTS, v které je angažován našrotí mistr basů Veselý Martha.

Na obou koncertech bude k dispozici klasický našrotí merch – 3CD kompilace „NAŠROT: BACK TO THE PAST“ plus další hudební pamětihodnosti (mj. kniha „Totálně našrot“, 2CD „Flashbacks – Live Unplugged“, 2CD Hraboš & spol. "Songy z bědných časů", trička atd.). Zákupem těchto ve Velmezu můžete někomu udělat radost (způsobit šok) ještě letos pod stromečkem, zákupem těchto v HB si můžete udělat radost (šok) sice bez stromečku, ale sami sobě. Navíc ti drsní z vás, kteří při divokém silvestrovském mejdanu touží po tom, vyrobit si z čelního laloku míchaný vejce, mají možnost zakoupené 3CD pouštět nepřetržitě několikrát za sebou. To hlavu vyčistí dokonale.


Našrot unplugged ve Velkém Meziříčí na akci Bezproudoff

Inu, znáte to, že: Když se jednou ráno Řehoř Samsa probudil z nepokojných snů, shledal, že se v posteli proměnil v jakýsi nestvůrný hmyz.“  Též ukrutná hluková jednotka řezníků z Vysočiny, zvaná NAŠROT, zklidní své decibely a promění se nikoli v nestvůrný hmyz, nýbrž v poklidnější, uši tolik neničící partu tuláků se „španělkami“ a kontrabasem s přiléhavým názvem Fanfáre Našrotáre Folkáre y Orientáre. V sobotu 15. 6. 2019 pak se svým povozem dorazí do Velkého Meziříčí, kde v místním Music & Coctail Baru v rámci polo-akustického mini-festu „Bezproudoff“ zhruba od 22 hodin zapěje a zapleje svůj set unplugged. Na akci, která začíná cca v 18:30 kromě našrotárů zahrají ještě další proměněné kapely: JEDUBABY (Chlumčany u Plzně, původní sound - blues-rock) a THE MUXX (Brno, původní sound – alternative rock) atd. Nestvůrný hmyz tedy nečekejte, ne každý dopadne tak mizerně jako nebohý Řehoř Samsa. Což se ostatně dalo trochu čekat, když si ho vymyslí někdo takový jako je Franz Kafka…


Našrot unplugged v Dačicích

Až do východního cípu kraje jihočeského vypraví se soubor Fanfáre NAŠROTáre Folkáre y Orientáre se svým povozem plným španělek, kontrabasů, huslí, ság, bubínků a jiných roztodivných perkusí, by zde, konkrétně v Dačicích v sobotu 11. 5. 2019 zahudlal a zapěl unplugged v Hospodě Na Rybárně (ofic. název Na Sádkách, v užším okruhu se používá též Na Peráčku). Začátek akce je přibližně okolo 19:45, má podtitul Oška´s 30th Birthday a pořádá ji jakýsi Spolek pro starší a pokročilé (což je jen maskovaný název pro „závadovou mládež“ v letech). Je očekáván nápor mániček a jiných „podivných bytostí“ z celé Vysočiny, které se mohou těšit nejen na dvouhodinový koncert, ale taktéž na rozličné památeční drobnosti, jakými jsou např. kompilační 3CD „The Best Of Našrot: Back To The Past“, či koncertní 2CD „Našrot: Flashbacks – Live Unplugged“, eventuálně 2CD Hraboš & spol: „Songy z bědných časů“, nevynechávaje z toho ani knihu Radka –rdd- Diestlera „Totálně Našrot“ o tragikomické historii této naší nejlepší neperspektivní kapely, obsahující též DVD „Našrot: Live In Praha“ a studiové CD „Našrot Unplugged“. A pokud se někdo domnívá, že na unplugged koncertech se jen tiše sedí a nábožně naslouchá výpovědi umělců, Našrotáre ho z tohoto dojmu velice rychle vyvedou! Neboť mjůzik of Našrot unplugged je tou nejlepší hudbou do dupáren a tančíren všeho možného druhu, zvláště pak toho pokleslého. A věřte, že v takovou  dupárnu se neodvratitelně promění i Rybárna! Přijďte a neváhejte!


1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17