Hraboš - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hraboš folk-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17

Našrot unplugged v Havl. Brodě s otazníkem

Tradiční akce v havlbrodském Oku - vánoční koncert Našrot unplugged by se měl konat ve středu 25.12. 2020. Zatím s ním budeme počítat, ale je to samozřejme s otazníkem. Nevíme, co si na nás agent Bureš a MUDr. Blatný zase vymyslí. Buďte ve střehu!


Našrot unplugged v Havlíčkově Brodě

Upraveno:

V těžkých dobách čínského zavirování světa přece jenom začínají blikat světelka ve tmě. Soubor spících hardcorových medvědů NAŠROT se pomalu probouzí. Velký hudební hlad žene jej z jeskyně ven, ale pohyby huňáčů zdají se být zatím ještě nemotorné. Proto nejprve zahlučí sami sobě ve zkušebně. Pokud se podaří něco z toho zachytit do magnetofonových pásů či do obejktivů kamer, budete o tomto neprodleně zpravení. Však je zřejmé, že motornost našrotích údů se postupně bude zlepšovat, a že i v tak kulturně zdebvastované zemi, jakou je po dvou měsících ČR, bude možno hudebně se projevit i před milými posluchači. Huňáči postupně budou se stavět na zadní a radostně vyřvávat do šíreho kraje: "Jsme zase tady! Přijďte se bát taky něčeho jiného, než nějakého mrňavého čínského kontrabandu!" Ale aby náraz nebyl tak velký, Našroti nejprve spustí poloakusticky neboli unplugged: stane se tak na tzv. prázdninovém koncertu, který - jak všichni pevně doufáme - proběhne v pátek 19. 6. 2020 v Havlíčkově Brodě, v klubu Oko od 20:00. Vzhledem k vládním opatřením bude ovšem  v klubu omezená kapacita. Nicméně na ty z vás, kteří vzdor všem protivenstvím dorazí, se hudební medvědi nesmírně těší!!


Našrot ve Velmezu elektricky, v Havlbrodě unplugged

Ve druhé polovině prosince objeví se soubor Fanfáre NAŠROTáre rychle po sobě na dvou koncertech, ale ve dvou polohách (hudebních).

Nejprve coby Elektrikáre y Decibeláre předvede svůj hluk v sobotu 21. 12. 2019 ve Velkém Meziříčí v klubu Rock Depo na akci „Vánoční hardcore“ – kromě Našrotu zde vystoupí podobně tvrdě znějící kapely NONSENSE (Velmez) a BARRICADE (Kroměříž).

A v den, v kterémž jest oslavováno dávné narození jisté slavné máničky, tedy ve středu 25. 12. 2019 jako by kouzelným trsátkem hodil, promění se jinak rachotící našrotáre ve Folkáre y Orientáre, chopí se akustických gitár a kontrabasu, a v Havlíčkově Brodě, konkrétně v klubu Oko, předvedou svůj program unplugged v rámci tradičního vánočního koncertu. Zde bude hostem jazz-rock-fusion parta BEAT ARCHITECTS, v které je angažován našrotí mistr basů Veselý Martha.

Na obou koncertech bude k dispozici klasický našrotí merch – 3CD kompilace „NAŠROT: BACK TO THE PAST“ plus další hudební pamětihodnosti (mj. kniha „Totálně našrot“, 2CD „Flashbacks – Live Unplugged“, 2CD Hraboš & spol. "Songy z bědných časů", trička atd.). Zákupem těchto ve Velmezu můžete někomu udělat radost (způsobit šok) ještě letos pod stromečkem, zákupem těchto v HB si můžete udělat radost (šok) sice bez stromečku, ale sami sobě. Navíc ti drsní z vás, kteří při divokém silvestrovském mejdanu touží po tom, vyrobit si z čelního laloku míchaný vejce, mají možnost zakoupené 3CD pouštět nepřetržitě několikrát za sebou. To hlavu vyčistí dokonale.


1 2 3 4 5 6 7 81012 13 14 15 16 17