Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hraboš folk-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Našrot ve Velmezu elektricky, v Havlbrodě unplugged

Ve druhé polovině prosince objeví se soubor Fanfáre NAŠROTáre rychle po sobě na dvou koncertech, ale ve dvou polohách (hudebních).

Nejprve coby Elektrikáre y Decibeláre předvede svůj hluk v sobotu 21. 12. 2019 ve Velkém Meziříčí v klubu Rock Depo na akci „Vánoční hardcore“ – kromě Našrotu zde vystoupí podobně tvrdě znějící kapely NONSENSE (Velmez) a BARRICADE (Kroměříž).

A v den, v kterémž jest oslavováno dávné narození jisté slavné máničky, tedy ve středu 25. 12. 2019 jako by kouzelným trsátkem hodil, promění se jinak rachotící našrotáre ve Folkáre y Orientáre, chopí se akustických gitár a kontrabasu, a v Havlíčkově Brodě, konkrétně v klubu Oko, předvedou svůj program unplugged v rámci tradičního vánočního koncertu. Zde bude hostem jazz-rock-fusion parta BEAT ARCHITECTS, v které je angažován našrotí mistr basů Veselý Martha.

Na obou koncertech bude k dispozici klasický našrotí merch – 3CD kompilace „NAŠROT: BACK TO THE PAST“ plus další hudební pamětihodnosti (mj. kniha „Totálně našrot“, 2CD „Flashbacks – Live Unplugged“, 2CD Hraboš & spol. "Songy z bědných časů", trička atd.). Zákupem těchto ve Velmezu můžete někomu udělat radost (způsobit šok) ještě letos pod stromečkem, zákupem těchto v HB si můžete udělat radost (šok) sice bez stromečku, ale sami sobě. Navíc ti drsní z vás, kteří při divokém silvestrovském mejdanu touží po tom, vyrobit si z čelního laloku míchaný vejce, mají možnost zakoupené 3CD pouštět nepřetržitě několikrát za sebou. To hlavu vyčistí dokonale.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

nasrot

No, a co třeba zajít v sobotu 16.3. na Našrot do pražskýho Vagonu?

vikishock

Zdar Hraboši,
včera jsem tě slyšel na rádiu Beat, tak gratuluju k 25 rokům Našrot!
S Ironickym mozkem bysme měli letos 20 let, ale to bysme se nesměli hned dvakrát rozpadnout. Zůstává jen památka na bandzone, stejně jako na Sto mrtvých miminek v jedné popelnici, které jsem ovšem letos oživil. Někdy musim zajít na tvuj koncert.

Zdraví tě Viki Shock,
prokletý básník od blahé paměti Vystřelenýho voka a adept patafyziky

lada


Bez profilu

Koncert v Libici super :-))
Tlačím do hlavy Songy z bědných časů. A dělá mi to velice fajn:-))
Tak dík moc!!! A držím palce, ať se daří !!!!!
lada

Zobrazit všechny názory »