H-Quartet - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

H-Quartet folk / Třebíč

„Barový folk z Třebíče“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

První post covidové hraní

  • Roční covidová pauza byla fakt dlouhá nicméně i po tak dlouhé době jsme se minulý týden sešli. Musíme konstatovat, že nám to pořád hraje :-). A co to znamená? No že se moc těšíme až se zase potkáme někde na pódiu spolu se všemi co mají rádi dobrou muziku.
  • V plánu máte hned dvě možnosti. A to ve Velkých Bílovicích, kde jsme si právě kvůli covidu nezahráli. Letos to může zrušit snad jenom počasí. A druhá možnost bude v Podlesí. Tam jsme si loni ověřili, že je to opravdu super akce.
  • Tentokrát nás budete moci slyšet jako opravdový quartet. Tzn. ve čtyřech. Tato neobvyklá sestava vznikla poté co Jitka plní nové rodičovské povinnosti :-).

Vše nejlepší do nového roku přeje H-Quartet

Upraveno:

Všen našim příznivcům a posluchačům přejeme hodně zdraví do nového roku, pohodové vánoce a hlavně spoustu dobré muziky.

Na nový rok jsme si nachystali něco úplně nového. Bude to H-Q jak jej neznáte. Přijďte se podívat 8.2. do divadla Ampulka v Třebíči. Uslyšíte co jste ještě neslyšeli.


Letní festival U nás

Tak první ročník letního folkového festivalu U nás v Březníku se myslím velice vydařil. Zahráli jsme si výborně, stejně tak i další účinkující. Patří velký dík Pavlovi Pokornému, Laďovi Langerovi, Úletům a zvukaři za super práci. 

Lidi i muzikanti vypadali během festivalu i po něm velice spokojeně a to je věc k zamyšlení. Takže třeba příší rok :-)

Ve fotogalerii najdete pár fotek.