6!
dobre jak cíp! :-) klucí
Miras
ahoj, mam takovou prosbicku....s punkem sem zacinal defacto na vas a hrozne se mi vase starsi nahravky libej...ty novy uz nema s punkem nic spolecnyho a chtel sem vas poprosit jestli na vasem kopncerte na podparou zahrajete jen starsi songy , ktery znaj vsichni punkaci, zavzpominat si kdyz mi bylo 16 let a tak....ty novy muzete hrat kdekoliv jinde ale tady muzete zahrat nejaky specialni set ne? doufam ze nas potesite :-)











