NA VRAKÁČI FEST 2012 - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

NA VRAKÁČI FEST 2012 15 let / Benešov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek NA VRAKÁČI FEST 2012 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Oficiální report Na Vrakáči festu 2012

Jsou 3 dny po festivalu a teprve teď skončily povinnosti a starosti okolo Vrakáče i pro nás, pořadatele.

Všichni ale můžeme prohlásit, že to stálo opravdu za to a vynaložené úsilí se nám vrátilo beze zbytku. Tento rok byl v historii Vrakáče bezesporu ten nejlepší, nejnavštěvovanější a nabídl všem zúčastněným nová příjemná vylepšení.

Pojďme si trochu shrnout fakta: Čtvrtý ročník Na Vrakáči festu navštívilo něco kolem 330 lidí. Zhruba 230 bylo platících, z toho asi čtvrtina využila možnosti zakoupit si lístek v některém z předprodejů. Zahrálo 12 kapel, 8 na venkovní stagei, 4 uvnitř. Stále více lidí přespalo ve stanu, přímo v areálu festivalu. Příchozí rozhodně nebyli jen místní, měli jsme návštěvníky až z dalekého Děčína a jiných měst a vesnic.

 Co se opravdu povedlo a za co jsme obdrželi kladný ohlas? V první řadě počasí, děkujeme!! J  Dále jste ocenili výčepy i venku a veliké stany, které chránily jak před sluncem, tak před možným deštěm. Příznivé byly rozhodně ceny nápojů, což ostatně dokázala i samotná poptávka po nich. J Kapely jste si užili od vlažnějšího začátku do ranního rozjetého konce. Stejně tak jsme si pochvalovali skvělý zvuk venku i uvnitř (kde jsou pro zvučení opravdu náročné podmínky).

Kde jsme naopak měli rezervy a co určitě do příštího ročníku zlepšíme? Už nyní můžeme slíbit rozšířenou nabídku jídel, takže si přijde na své každý. Dále posilníme obsluhu na hlavním baru, aby Vás v zábavě nebrzdily fronty. A konečně se můžete těšit i na možnost zakoupení různých suvenýrů od Vašich oblíbených kapel, jako jsou CD, trička, placky, nášivky atd. přímo v areálu a na jednom místě.

Na konec bychom chtěli tímto ještě jednou opravdu moc poděkovat všem co se podíleli na organizaci festivalu, kapelám a zvukařům, barmanům za velikou ochotu a dobře odvedenou práci, ale největší dík patří Vám, fanouškům a návštěvníkům! Se spoustou z Vás se během roku na různých koncertech potkáváme a o prázdninách nás ještě plno festivalů čeká, takže se už teď těšíme na další společné akce a hlavně na pátý ročník NA VRAKÁČI FESTU 2013!

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.328037637279608.75189.177681388981901&type=1

 

Vaši ATD

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory