Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Heads Off To acoustic-alternative / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Head's not dead

Upraveno:

Děkujeme všem, kteří přišli včera do Café Práh a vytvořili tam úžasnou atmosféru! I přesto, že jsme byli po více než dvouleté pauze trochu nervózní, jsme si to náramně užili. Jsme moc rádi, že jsme si mohli zahrát jak staré, tak nové písně. Pramen inspirace ještě zdaleka nevyschl a byli bychom rádi, kdyby časem přibyla k naší debutové desce mladší sestra.

Děkujeme také Kosmonautovi za pozvání do Café Práh a ostatním kapelám za příjemný večer. Pokud jste někdo pořizoval včera nějaké fotky, budeme rádi, když nám je pošlete například e-mailem

A ještě malá reklama: Naši kamarádi ze skupiny Nevermore & Kosmonaut včera spustili nový web www.nevermore.cz! Mrkněte na to a poslechněte si jejich nové EP.

HOT @ Café Práh 2012


Koncert v Brně!

Je nám potěšením oznámit, že skupina Heads Off To ... bude reinkarnována 26. října na koncertě v Café Práh v Brně! Spolu s námi zahrají Nevermore & KosmonautPocity a možná přijde i kouzelník. :-)

S ohledem na výjimečnost výše zmíněné události, přeci jen od posledního koncertu už uplynulo hodně vody, Vám to oznamujeme s předstihem, abyste si udělali místo ve svých nabitých diářích. Těšíme se na Vás!


Stále žijeme (a hrajeme)

Ahoj všem,

omlouváme se za dlouhou odmlku, byla způsobena menším výpadkem koncertování atd. Nicméně pracujeme na nových písničkách (jedna z nich se bude jmenovat Abfahrt Jindry Hojera z Rychlých šípů, takže jak vidno, máte se nač těšit), dokonce se snažíme naplánovat i nějaké to hraní. Od posledního koncertu uteklo hodně dní a týdnů, tak snad se brzy uvidíme. Ať už v Brně, Českém Krumlově, nebo kdekoliv jinde.

Mějte se, buďte na příjmu.

Zbyňa.