Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nevermore & Kosmonaut acoustic-rock / Brno

„Koncert 21.9. v Café Práh.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hlas- Bleděmodré město (2018) 32 ×
  • Nejsme sami- Bleděmodré město (2018) 23 ×
  • Bleděmodré město- Bleděmodré město (2018) 18 ×
  • Bufet Vesmír- Bleděmodré město (2018) 15 ×

Novinky

Bleděmodré město a ohlasy

Upraveno:

Bleděmodré město v recenzích a ohlasech:

"Album Bleděmodré město kapely Nevermore & Kosmonaut považuji za jeden z nejvýraznějších počinů letošního roku. Kdo máte rádi fúzi inteligentního citlivého rocku, popu, folku s občasnými projektily velice pestré palety dalších hudebních žánrů, samplů, včetně zvuků z interiérů i ulice, které podtrhují realitu, jste u cíle. Protože na nic lepšího zatím v letošní konceptuální české hudební sklizni nenarazíte." Milan Bátor - Folktime.cz | Celá recenze ke čtení zde.

"Album má velmi dobrý zvuk a obrovskou pochvalu si zaslouží také aranže... Po poslechu tohoto velmi inspirativního alba tedy vyrazte do brněnských ulic... Je to tematicky sevřený celek, propracovaný do posledního detailu." Milan Tesař - Brno: město hudby | Celá recenze ke čtení zde.

"Povedená nahrávka Bleděmodré město neobsahuje jen folk rock, žánrově se rozbíhá do různých dalších stran a úhrnem představuje hudebně příjemně barevnou a také obsahově zajímavou kolekci. Album je totiž koncepční a jde o poctu městu Brnu, což ale naštěstí není pojato urputně doslovnou formou. V některých skladbách jsou ty brněnské reálie přítomny spíš jen volně a v náznacích, díky čemuž pak celá kolekce nepůsobí nijak křečovitě a tematicky „předimenzovaně“.   Petr Korál | Celá recenze v časopisu Rock and all | řijen 2018

Hodnocení alba

Vysoké známky recenzentů nás velmi teší. Podívejte se na celé hodnocení zde.

Pořady o desce na radiových vlnách

Český rozhlas Olomouc - online poslech - o alba v pořadu Rockle

Český rozhlas Ostrava - online poslech - o albu v pořadu Hudební přístav

Český rozhlas České Budějovice - online - o albu v pořadu Písničkové rozhovory

Bleděmodré město v síti

 5plus2NEW express 2 | Brněnskodnes | Inspirujeme | Google Play | Kosmas | FolktimeAmazon  

Možnost objednat si album a přispět na dobrou věc

Pořiďte si album v distribuci vydavatelství Indies Scope zde.Koupí každého CD přispíváte 30 Kč na sbírku pro Elišku Spurnou, holčičku s onemocněním SMA. Přispět můžete také Elišce na č.ú.  2901186104/2010  Více informací o pomoci na webu.

Bořičí mýtů

OTÁZKA: Můžu si užít album inspirované Brnem, i když jsem tam nikdy nebyl? ODPOVĚĎ: Album osloví i ty, kteří Brno neznají, třeba touhou po hledání zdánlivě skrytého. Není to průvodce městem. Nečekejte ani hantec. Deska zachycuje i příběhy, které se mohli stát kdekoliv a přibližuje také témata dětsví, stáří, naděje ... K porozumění písním nepotřebujete znát žádné místní reálie.

OTÁZKA: Stačí, když si album virtuálně stáhnu nebo poslechnu na spotify? ODPOVĚĎ: Ne:). Booklet alba je důležitou součástí desky. Obsahuje výpravné fotky, které vychází z textů písniček. Fotografie vytvořil David Konečný, dal jim jedinečný styl a zachytil atmosféru pomalu mizejícího Brna. Dál booklet obsahuje informace o čem písně jsou, proč vznikly a proč jsou na albu. Také jsme ke každému textu přidali GPS souřadnice, které vedou na místo v textu zmíněné (logo pera) nebo tam, kde je inscenována fotografie (logo fotoaparátu), či k nějaké místní zajímavosti (logo oka). Jde nám o rozšíření zážitku a propojení s konkrétními místy.

Co se bude dít dál v Bleděmodrém městě?

Čekají nás dvě unikátní výstavy fotek z bookletu alba. V listopadu se můžete jít podívat do Café Práh a v prosinci i lednu bude tato výstava v divadle Husa na provázku.

Chcete si objednat fotoobrazy Bleděmodrého města?

Máme printy 11 fotek z Bleděmodrého města! Chcete mít taky na stěně Honzu Kolaříka, Terezu Marečkovou nebo třeba Simonu Zmrzlou? Vyberte a objednejte si fotku na našem webu. Cena je 2800 Kč za kvalitní print 40x40 cm v designovém rámu Nielsen. Limitovaná edice je ideální nejen pro všechny fanoušky Brna, ale taky pro milovníky originálních fotek.

Aktuálně | Vesmírní info.

- Podívejte se na videoklip k písni "Nejsme sami" ZDE.
- Nejbližší koncert je v Café Práh 21.9. (pátek) od 20h. Bude to koncertní rozlučka s bubeníkem Kočkou, který v dobrém odchází věnovat se svým dalším projektům.
- Koncert 1.11.  bude startovat s novým bubeníkem Vláďou Třebickým a opět v domovském klubu Café Práh.
- Výstavy fotek z bookletu se uskuteční v listopadu v Café Práh a v prosinci v divadle Husa na provázku.
- Nejčerstvější info. máme na FB profilu ZDE.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Oťas


Bez profilu

Za všechny moc velký dík za středeční koncert v Café Práh. Moc pěkně Vám to hraje a nový písně, paráda.
Držím pěsti.
Oťas

Zobrazit všechny názory »