Hill Up And Down - Úvod | Bandzone.cz

Hill Up And Down melodic-metalcore / Prague

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • HILL UP ∆ND DOWN - Taste (2015)
  Nezařazeno
 • HILL UP ∆ND DOWN - Brotherhood (2014)
  Nezařazeno
 • HILL UP ∆ND DOWN - Mariette (2014)
  Nezařazeno
 • HILL UP ∆ND DOWN - Mind (2013)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Ohlédnutí za posledním koncertem

Páteční Chapeau byl jedním slovem MASAKR!! 205 příchozích překonalo i naše nejšílenější odhady, lépe to prostě dopadnout nemohlo! Tímto chceme vám všem poděkovat za neskutečnou podporu na našem posledním koncertě, byli jste super!  Dále děkujeme klukům z ostatních kapel za skvělou spolupráci a perfektní výkony na stagi, bez vás by se akce nemohla zdaleka tolik vydařit.

Fotky z akce jsou v přípravě, už teď můžete ale checknout několik videozáznamů včetně live verze našeho rozlučkového singlu Taste zde:
https://www.youtube.com/watch?v=hVsA6mWKvcQ
https://www.youtube.com/watch?v=StUOfc-RUS8

A co dál? Muzikantské životy většiny z nás ani zdaleka nekončí! Jak už jsme dříve zmiňovali, Jan a Vojta jsou k vidění od loňského srpna v nadějné melodic-metalcore partě Behind the Mirror. Matt a Kuba pokračují se svým melodic-deathmetalovým projektem Soul Decoder. Nově řve Matěj také s tech-deathovými šílenci Liquid Space 9, Kuba se ujal postu 2. kytary ve female-fronted death metalovém uskupení Diligence. Budeme rádi, když kohokoliv z nás podpoříte lajkem, nebo svojí účastí na některé z nadcházejících akcí!

Nezbývá než si vzájemně popřát hodně dalších úspěchů, ať už na stagi, ve zkušebně, či v kadeřnictví. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na fungování kapely, nebo nás podpořili na některém z našich celkem 6ti odehraných koncertů.

Vaši HUAD

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory