Hill Up And Down - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hill Up And Down melodic-metalcore / Prague

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ohlédnutí za posledním koncertem

Páteční Chapeau byl jedním slovem MASAKR!! 205 příchozích překonalo i naše nejšílenější odhady, lépe to prostě dopadnout nemohlo! Tímto chceme vám všem poděkovat za neskutečnou podporu na našem posledním koncertě, byli jste super!  Dále děkujeme klukům z ostatních kapel za skvělou spolupráci a perfektní výkony na stagi, bez vás by se akce nemohla zdaleka tolik vydařit.

Fotky z akce jsou v přípravě, už teď můžete ale checknout několik videozáznamů včetně live verze našeho rozlučkového singlu Taste zde:
https://www.youtube.com/watch?v=hVsA6mWKvcQ
https://www.youtube.com/watch?v=StUOfc-RUS8

A co dál? Muzikantské životy většiny z nás ani zdaleka nekončí! Jak už jsme dříve zmiňovali, Jan a Vojta jsou k vidění od loňského srpna v nadějné melodic-metalcore partě Behind the Mirror. Matt a Kuba pokračují se svým melodic-deathmetalovým projektem Soul Decoder. Nově řve Matěj také s tech-deathovými šílenci Liquid Space 9, Kuba se ujal postu 2. kytary ve female-fronted death metalovém uskupení Diligence. Budeme rádi, když kohokoliv z nás podpoříte lajkem, nebo svojí účastí na některé z nadcházejících akcí!

Nezbývá než si vzájemně popřát hodně dalších úspěchů, ať už na stagi, ve zkušebně, či v kadeřnictví. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na fungování kapely, nebo nás podpořili na některém z našich celkem 6ti odehraných koncertů.

Vaši HUAD


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »