Hill Up And Down - Novinky | Bandzone.cz

Hill Up And Down melodic-metalcore / Prague

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • HILL UP ∆ND DOWN - Taste (2015)
  Nezařazeno
 • HILL UP ∆ND DOWN - Brotherhood (2014)
  Nezařazeno
 • HILL UP ∆ND DOWN - Mariette (2014)
  Nezařazeno
 • HILL UP ∆ND DOWN - Mind (2013)
  Nezařazeno

Ohlédnutí za posledním koncertem

Páteční Chapeau byl jedním slovem MASAKR!! 205 příchozích překonalo i naše nejšílenější odhady, lépe to prostě dopadnout nemohlo! Tímto chceme vám všem poděkovat za neskutečnou podporu na našem posledním koncertě, byli jste super!  Dále děkujeme klukům z ostatních kapel za skvělou spolupráci a perfektní výkony na stagi, bez vás by se akce nemohla zdaleka tolik vydařit.

Fotky z akce jsou v přípravě, už teď můžete ale checknout několik videozáznamů včetně live verze našeho rozlučkového singlu Taste zde:
https://www.youtube.com/watch?v=hVsA6mWKvcQ
https://www.youtube.com/watch?v=StUOfc-RUS8

A co dál? Muzikantské životy většiny z nás ani zdaleka nekončí! Jak už jsme dříve zmiňovali, Jan a Vojta jsou k vidění od loňského srpna v nadějné melodic-metalcore partě Behind the Mirror. Matt a Kuba pokračují se svým melodic-deathmetalovým projektem Soul Decoder. Nově řve Matěj také s tech-deathovými šílenci Liquid Space 9, Kuba se ujal postu 2. kytary ve female-fronted death metalovém uskupení Diligence. Budeme rádi, když kohokoliv z nás podpoříte lajkem, nebo svojí účastí na některé z nadcházejících akcí!

Nezbývá než si vzájemně popřát hodně dalších úspěchů, ať už na stagi, ve zkušebně, či v kadeřnictví. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na fungování kapely, nebo nás podpořili na některém z našich celkem 6ti odehraných koncertů.

Vaši HUAD

!! Poslední koncert !!

Po delším uvažování a debatách jsme se rozhodli z osobních a časových důvodů ukončit činnost kapely Hill Up and Down a zveme všechny fans na náš POSLEDNÍ KONCERT, který se uskuteční v pátek 8. 1. 2016 v klubu Chapeau Rouge. V průběhu prosince bude zároveň zveřejněn rozlučkový singl Taste.

Vše zde ---> https://www.facebook.com/events/1651318148452815/

Děkujeme za Vaši přízeň,
HUAD :)

Album

Máme po koncertě na Murderball Festu. Děkujeme všem, co přišli podpořit nejen nás, ale i ostatní. Bylo to super! A co dál? Připravujeme své první EP album a možná i klip. Takže Vám nezbývá než nás sledovat na FB nebo tady. Díky moc! :)

Vaši HUAD