Heavy Passion - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Heavy Passion psychedelic-metal / Praha

„Nový web online www.heavypassion.cz!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The Prophet's Song (THE WILDEST DREAMS 2012) 2 091 ×
  • Passion Comes From The North (THE WILDEST DREAMS 2012) 1 058 ×

Novinky

Co nového

Upraveno:

Zdravíme Vás přátelé. Máme za sebou léto, kus teplého podzimu a nám se po prázdninovém klasickém polehávání u vody vrátila zpět do Prahy naše překrásná kytaristka Kačka, ale abyste si nemysleli, že jsme zaspali na vavřínech, tak jsme pro Vás přes prázdniny připravili 3 nové skladby, které budou mít zanedlouho pražskou premiéru.
O termínech koncertů Vás budeme informovat.

Mimo toho, že si s náma budete užívat energií nabité koncerty, se také můžete pomalu, ale jistě těšit na novou desku, na které se brzy rozjedou práce a věřte, že se budete mít opravdu na co těšit.

Katka v akci


sezóna 2014

Děkujeme kapelám za jejich našlápnutá vystoupení a všem divákům, kteří s náma přišli ukončit sezónu. Během letní přestávky si sice s koncertama dáme pokoj, ale pilně připravujeme nové skladby abyste se měli od řijna na co těšit  Užijte si léto, přátelé!!


6.6. 2014 - Den D v Chapeu Rouge

Upraveno:

Již brzy! Legendární francoužtí rockoví borci Furiapolis se valí do Prahy omráčit dámy šarmem. Společnost jim budou dělat heavy rockové dračiceThe Agony a velmi netradiční sestava Heavy Passion sestavená speciálně pro tento slavnostní večer. Pojďte si jej naplno užít!