Self-Defence - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Self-Defence metal-crossover / Praha

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

KONEC SELF-DEFENCE

Upraveno:

Hell-o fans,

sice s křízkem po funuse, ale přece. Musím Vás jako zakladatel SD seznámit se situací, ke které došlo na jaře 2019. Po překopání původní sestavy a návratu Adriány za mikrofon padlo také rozhodnutí změnit název kapely a začít znova. Nakonec se ukázalo, že ač s novými lidmy a novým názvem mě hudba nové kapely nepohlcuje a nenaplňuje a jsou zde i neshody v lidském faktoru.

Z tohoto důvodu jsem tedy ukončil činnost SD. Já osobně pokračuji v bandu EPIDEMY a zbytek nových členů SD pokračují v nové kapele a hlavně s novým materiálem v bandu DARK PHOENIX.

SD bylo mé dítko kterému jsem obětoval obrovské úsilí a čas. Vždy jsme se snažil ji držet nad vodou i když spoustu lidí nevěřilo, odrazovalo mě. Nicméně vše je neustále v pohybu a tak jsem učinil rozhodnutí pokračovat v hudebním kolotoči dál, ale pod jinou vlajkou. Vlajkou EPIDEMY.

Na viděnou na dalších koncertech  Jan "Johny" Havlíček  


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Jara Pardon


Bez profilu

Jste Super a doufam ,že budete. Jen tak dal. Uvidíme se na koncerte...

buben SD


Bez profilu

No to se nedivim když jsme kapela z Prahy. Ale to se všechno změní!!! Doufam... :-D A kolik hráli?

Zobrazit všechny názory »