Heavy Passion - Úvod | Bandzone.cz

Heavy Passion psychedelic-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • The Prophet's Song (THE WILDEST DREAMS 2012)
    Nezařazeno
  • Passion Comes From The North (THE WILDEST DREAMS 2012)
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Co nového

(Upraveno: )

Zdravíme Vás přátelé. Máme za sebou léto, kus teplého podzimu a nám se po prázdninovém klasickém polehávání u vody vrátila zpět do Prahy naše překrásná kytaristka Kačka, ale abyste si nemysleli, že jsme zaspali na vavřínech, tak jsme pro Vás přes prázdniny připravili 3 nové skladby, které budou mít zanedlouho pražskou premiéru.
O termínech koncertů Vás budeme informovat.

Mimo toho, že si s náma budete užívat energií nabité koncerty, se také můžete pomalu, ale jistě těšit na novou desku, na které se brzy rozjedou práce a věřte, že se budete mít opravdu na co těšit.

Katka v akci

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory