Hamis - Úvod | Bandzone.cz

Hamis rap-hip hop / Jihlava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hamis-sleduj
  Nezařazeno
 • Hamis - Další den ft Erodel (Pio Squad)
  Nezařazeno
 • Hamis - Holubí rap
  Nezařazeno
 • Hamis - Když přijde na věc ft Efko (Pio Squad)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

HAMIS- MIXTAKE (2011)

hamis - mixtake

HAMIS v těchto dnech vydal svůj první mixtape s názvem Mixtake. Najdeš na něm 9 věcí, většina v podání samotného Hamise, na majku přispěl ještě Eurodel z PIO Squad. Na beatu můžeš slyšet například JSM nebo J-Kida, který přispěl i několika scratchi. Mixtake bude k sehnání za krásných 150 CZK již brzy na oficiální Hamisově stránce, která se připravuje. Nyní si ho ale můžeš v případě zájmu objednat přes mail michalcekal@seznam.cz a těšit se na tuhle flákotu.

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Bez profilu

Shammmi

Ahoj vsem, novy rocnik souteze amaterskych kapel regionu Vsocina je dnesnim dnem zahajen. Pokud mate kapelu, znate kapelu, hrajete solo atd., kouknete na www.alternativaproprize.cz , kde jsou veskera pravidla i prihlasovaci formular. Predejte ci preposlete znamym, at je z ceho vybirat a ve finale prekoname lonsky vydareny vecirek. Hodne stesti. S.

Zobrazit všechny názory