Hamis - Názory | Bandzone.cz

Hamis rap-hip hop / Jihlava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hamis-sleduj
  Nezařazeno
 • Hamis - Další den ft Erodel (Pio Squad)
  Nezařazeno
 • Hamis - Holubí rap
  Nezařazeno
 • Hamis - Když přijde na věc ft Efko (Pio Squad)
  Nezařazeno
Captcha obrázek

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Bez profilu

Shammmi

Ahoj vsem, novy rocnik souteze amaterskych kapel regionu Vsocina je dnesnim dnem zahajen. Pokud mate kapelu, znate kapelu, hrajete solo atd., kouknete na www.alternativaproprize.cz , kde jsou veskera pravidla i prihlasovaci formular. Predejte ci preposlete znamym, at je z ceho vybirat a ve finale prekoname lonsky vydareny vecirek. Hodne stesti. S.

Crash Road

Ahoj, vyhlašujeme krizový stav!!!!
Chápeme, že je hokej, že se Vám nikam nechce, že ani kačáků není nazbyt, ale pokud nechceme, aby tzv. mainstream ovládl tuhle zemi - choďme do klubů a na akce, kde se hraje úplně jiná a dobrá muzika - jinak to totiž nedáme a kapely, kluby i organizátoři různých akcí to prostě zabalí :(, což se ostatně už děje, viz. níže.

Slibujeme Vám fakt dobrý zážitek a za všechny složky dalších ohrožených druhů Vás zveme na
1. Majáles v Bystřici pod Pernštejnem - 6.5. - openair poprvé od roku 1968!
2. a hlavně do Havlíčkova Brodu na Schizofrenii Tour, kde zahrajeme my, Final Fiction a Overhype, La Confianza (GER) jako hosté v Efect Klubu - 7.5. od 19:30.
Možná je to i poslední koncert v tomto klubu úplně, tak by stálo za to se s ním rozloučit řádným nářezem!
Víc info na www.bandzone.cz/crashroad