Fullhouse - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Fullhouse southern rock / Mladá Boleslav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • FullHouse - Welcome to my hell (2011)
    Nezařazeno
  • Fullhouse - Nejsi ztracenej (2015)
    Nezařazeno
Captcha obrázek

Hirošima

Nabízím ozvučení festivalů ,koncertů, prezentací a oslav ve Středočeském a Libereckém kraji k dispozici je malá aparatura do klubu i velká aparatura na venkovní akce o výkonu až 3,5 kilowatty, 16-ti kanálový mix pult s 1 až 4 odposlechovými cestami. Uvítám i dlouhodobější spolupráci s klubem či kapelou. Zvučení mám jako koníček zvučím za cesťák pivo a s klobásou.
dan.hr@centrum.cz
www.zvuceni-akci.webnode.cz

Na Starý Kolena Band

Ahoj chlapi. Mám prosbu. Od Váz z Ml.Boleslavi mi volala nějaká sympatická dáma ( bohužel jsem byl zrovna v USA) ohledně hraní v clubu. Jenže já o kontakt přišel. Nevíte kam se obrátit ? Dík. Na Starý Kolena Band

Verča FBI

Ahoj :o) V sobotu jste byli výborní, kdybych byla OK určitě bych i zapařila, ale musela jsem se šetřit s nachlazením se zpívá fakt těžko. O to bylo pro mě horší, že akce byla v Teplicích - dorazili kámoši, známí, dala jsem do toho co mi hlasivky stačily, taky od NE sotva mluvím, v kapele jsem teprve 3 .týden ale je to bezvaaaa :O). Tak zase někdy papa.

Tvrz

Ahoj kapelo. Děkujeme za fajnový večer. Přijel jsem domů a hned si musel najít váš profil na BZ. Každopádně spřízňujeme, jak za EX05, tak i za mou TVRZ. Doufám, že vám společnou produkci budeme moci brzy vrátit. Mějte se a přeji hodně štěstí v muzice i v životě.