Fullhouse - Novinky | Bandzone.cz

Fullhouse southern rock / Mladá Boleslav

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • FullHouse - Welcome to my hell (2011)
    Nezařazeno
  • Fullhouse - Nejsi ztracenej (2015)
    Nezařazeno

Nové koncerty !!!

9.4.2013 - vystoupí kapela FullHouse společně s bluesrockovou formací SlowFingers v Praze 1, v Týnské 10, v klubu FreeMasonic !!! Začátek 21,00h !!! 
Info o klubu a adresa:
http://www.freemasonic-pub.cz/

a 19.5.2013 - společně s francouzskou kapelou Natchez v klubu Vagon v Praze !!!

FullHouse - nová skladba z připravovaného CD !!!

Kapela se asi před měsícem rozhodla natočit a zaznamenat svoje vlastní nápady a asi před měsícem se zavřela za dveře zkušebny, ze které se asi na měsíc stalo improvizované nahrávací studio, aby mohla přinést první ovoce !!!

Nový song je přidán do playlistu kapely tady na Bandzone :) Tak si ho pořádně naposlouchejte, ať si ho můžete dát s náma na koncertě :)

FH

Ken Hensley & Live Fire - support FullHouse

Tak máme pro nás a samozřejmě i pro Vás výborné zprávy :) podařilo se dohodnout, že bychom si zahráli na boleslavském koncertě KENa HENSLEYho a jeho LIVE FIRE konaného 9.12.2010 v Domě kultury :) máme z toho velikou radost, obzvláště Jiřík :) jehož je Ken Hensley velkým vzorem :) no a teď se kluci potkají tváří v tvář a ještě na jednom pódiu :) máme k dispozici 30 minut časového prostoru a je možné, že dojde k posunutí začátku na 18,45hod, aby odboráři OS Kovo stihli včas po odehrání Kena i noční směnu :-D (už vidím jak budou makat :)) Proto nás přijďte všichni podpořit, neboť to budeme potřebovat !!! Vstupenky jsou k zakoupení v Ml. Boleslavi ve videopůjčovně Supra na Náměstí republiky a na pokladně Domu kultury Ml. Boleslav !!! Vstupné je 550,-Kč a pro členy OS Kovo je vstupné dotované na 350,-Kč. Další info je na plakátech :)

KHMB