Frýbí Age - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Frýbí Age violence-world music / Praha

„8:50 Zprávy!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 41

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 025
Poslechnuto skladeb
1 907
Profil registrován
9.4.2011

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

str


Bez profilu

Nechť je letošní Frýbestr opět vydařeným svatým dnem!

Kuláč

FRÝBESTR 2013

Fakt, že se letos Frýbestr kryje s dalším z řady projevů tolik přeceňované demokracie, zvaným „prezidentské volby", nás nemusí znepokojovat. Nepochybuji, že jste si stejně jako já všimli, že to pravé jméno na seznamu kandidátů chybí. Ať už se k tomu postavíte jakkoli, chtěl bych vás poprosit, abyste tuto veskrze malichernou záležitost nechali 25. ledna za dveřmi Nádru, kde bude vždy a navždy vládnout jen jeden jediný Prezident – MILOŠ FRÝBA.

Kuláč

FRÝBESTR 2013

Vážení a milí frýbovci; pravověrní, umírnění, mainstreamoví i ultra- frýbovci, frýbí psi!

Věřím, že málokoho z vás překvapilo, že svět v prosinci neskončil. Koneckonců, o něčem takovém, jako je konec světa, bychom byli jistě včas informováni prostřednictvím Zpráv v 8:50. Nestalo se, a nás čeká očekávaný konec frýbího roku, po kterém přijde začátek dalšího frýbího roku, roku 2013. Jak všichni dobře víme, nový frýbí rok se nepřihrne hned vzápětí, bez pauzy, starému roku v patách, tak jak to zcela netaktně a nevychovaně dělává nový rok obyčejný. Naopak, poskytne nám krásných mimočasových 12 hodin k vydechnutí, zabilancování, přípravě a zejména k bujaré oslavě toho, kdo si to nejvíc zaslouží – pana Pána Miloše Frýby. Tím se – mimo jiné - liší FRÝBESTR od trapného a nanicovatého Silvestra. Jistě nejsem sám, kdo už se nemůže dočkat.

Zobrazit všechny názory »