Zdravím vás ! Vypočujte si naše songy, a kľudne vyjadri aj svoj názor :) či už zlý, alebo dobrý .. Držte sa, hudba je skvelá !
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím vás ! Vypočujte si naše songy, a kľudne vyjadri aj svoj názor :) či už zlý, alebo dobrý .. Držte sa, hudba je skvelá !
Nazdar chalani,
organizujeme 12.5. koncert v Smerr Pube v Žiline a radi by sme Vás pozvali ako kapelu do svätej trojice my, Poison Candy a vy.
No je to ponuka tak trošku o dohode, pretože chceli by sme v júni zahrať aj v Martine. Takže normálna výmena, že my pozveme vás v máji a vy nás v júni. Ak by to šlo, tak my dajte vedieť a dohodneme podrobnosti :) Majte sa krásne :)
manager@piatok13.com
--
Official website: www.piatok13.com
Facebook: facebook.com/piatok13
Bandzone: bandzone.cz/piatok13
AHOJ , SKVELÁ HUDBA NEPOTREBUJETE NAHRAŤ ALBUM, EP, DEMO?
u nás len za 20€ za pesničku ! žiadny časový limit !
S pozdravom RAINMAN
Co tak nejake kontakty na seba napr. mobil alebo icq?
patoj
Nazdar!
23.10. hráme v Martine, Club 69 a potrebujeme domáci support, môžete?
a to akože čo toto? :D:D
ahojte chalaniskaa,
ak sa mozem spita mohli by ste mi poskytnut daky kontakt na daky klub v MT pr. Kocka..
DOBRE VAM TO HRA CHALANI, ALE AK JE TOTO ALTERNATIVE-PUNK, TAK JA SI PRAVE TERAZ HONIM SVOJ 40CM DLHY KOKOT, AKO ALTERNATIVNY ROCK TO BEREM, ALE PUNKOVE NA TOM NEVIDIM, NEPOCUJEM NIC....
Nazdar!
8.5. hráme v martinskej KOCKE.
Čo keby ste si tam s nami zahrali?
vcera ste boli super v Kocke :)