VTIPNÝ "NINTENDO BEAT" S NADHLEDEM! STONER ROCK - AMBIENT JE MRTVÝ, HEHE!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
VTIPNÝ "NINTENDO BEAT" S NADHLEDEM! STONER ROCK - AMBIENT JE MRTVÝ, HEHE!
Zdravim, pamatuješ si mě? :-D sleduj moje věci....po dlouhý době jako svině jsem to tu aktualizoval =)
Skvely track chce to jich vic xD cekni my profil
čekuj muj profil :-)
Check New Track
Cau, myslim ze ses bandzone king )) tedka bohuzel nemam moc cas na produkci; naky texty mam Yo! ale ... PEACE
Hhhhhh, hustý ... :D jedeš noo :D
caw, až se někdy připojíš na icq, tak se pochlub kde nahráváš, a nějak mě tam taky vecpi :-)
mc flow ma knira jak limonadovej joe
hej kámo krutej knír