Diky za odkaz, fotky jsou moc pekny
Dvacet Facek
Zdarec chlapi.....tak my jsme ta druhá kapela,co vás zas až tak neoslovila :-)...nic ve zlým.....chceme pochválit parádní vystoupení na džemkapu a těšíme se,až se uvidíme na DžemFestu...skvělá hudba a technicko-muzikální výkon.....mějte se a za měsíc zdar :-)









