Dobře se to poslouchá chlapi...
grust
existujete ještě? moc se toho o vás neví,co děláte a tak.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
existujete ještě? moc se toho o vás neví,co děláte a tak.
Dobře se to poslouchá chlapi...
Čau kapelo , chceme vás pozvat na náš profil kde jsme zveřejnili náš první singl Shoes z připravované desky We don´t need a microphone, budeme rádi za jakýkoliv názor či kritiku :-)
Sekáči
ahoj chlapi , chci se zeptat jestli nevite o nejakem koncertu nebo festaku kde by bylo misto pro nasi kapelu , ale nemame jeste nahrane zadne pisne no a chceme zacit koncertovat diky moc
fuck the religion se mi libi
Čau chlapi, Kysku sjíždim pořád dokola. Jen tak dál..:)
kapela se jmenuje FUCK THE RELIGION
ahoj..a jak se teda jmenuje ta vaše kapela?Kyška?
Čau, troška olomouckýho punku... zde :)))
cus kluci, posloucham vas takle v noci, fakt mate ty nahravky supr, jako this boy a nebo circles...kurva je to dobry! tesim se na nejaky dalsi hrani! Chico - Fake Tapes