Juřa - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Juřa Muž, 34 let / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Juřa si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Aparatura

Tak tady je to co zatím vlastním a s čím jsem velmi spokojen.

V Shockwave jsem hrál dohromady už na tři kytary, koncertoval pouze s dvěma. Ta druhá, kterou mám nyní, se nazývá Ibanez SZ320BK a zatím se mi ještě snad ani líp nehrálo. Používám lazení drop B a struny DR 11-60

 

 

Z kytary signál pokračuje do tří efektů. Jsou to DD-6 (digital delay) od firmy Boss, dal CE-5 (chorus ensemble) taky od firmy Boss a Crybaby od Dunlop.

 

Dále pokračujeme do krásky Mesa Boogie Triple Rectifier, kterou jsem si vlastně koupil hlavně kvůli tomu, že to byl vždycky takovej můj sen. A tak jsem prostě začal pracovat a pracoval jsem dokud jsem na ni neměl. Tento postup doporučuju, pak si té věci vážíte úplně jinak :-)

 

 

No a nakonec se všechno tohle sečte a vyleze ven z boxu Engl Celestion V60.

 

 

Hodně důležitou součástí je kvalitní kabeláž. K propojení boxu a zesilovače používám nestíněný Gotham kabel a pro ostatní neznám značky :-)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

DPK

Zdravíme a zveme Tě na ukázku z našeho nového alba HORIZONT ZVRÁCENOSTI nesoucího se v duchu deathu smrdícího grindem. Nyní k poslechu i song ,,Papání", tak dobrou chuť a pěkný poslech. V opačném případě se omlouváme za spam.
http://bandzone.cz/dpkcz

Zobrazit všechny názory