Chris Dundr (Lead Guitar/Vocals)

Datum narození : 5.10.1993
Vzor: Alexi Laiho, Zakk Wylde
Oblíbené kapely: Children of Bodom, Black Label Society, Megadeth, Iron Maiden, Accept, Mötley Crüe
5 nej alb
COB - Hatecrew deathroll
Accept - Blood of the Nations
COB - Something Wild
BLS - Order of the Black
Iron Maiden - Brave new world
Jak ses dostal k muzice a k hraní?
Když sem chodil na zákldku, kámoš mi vypálil několi punkových CD a mně se začla ta muzika líbit, pořád jsem je poslouchal dokola a k tomu přidával další kapely. Líbil se mi zvuk zkreslených kytar, hukot bicích a k tomu všemu ta basa.
Někdy kolem roku 2008 jsem začal hrát na akustickou kytaru, u té jsem vydržel rok a půl a pak jsem si koupil svou první elektrickou. Pak nastal i celkový zlom v hudbě. Upustil jsem od punkových kapel a začal poslouchat kapely jako Iron Maiden. A asi díky
Maiden jsem si tolik oblíbil metal. Časem se mé obzory rozšířily i do dalších odvětví metalu, kde jsem našel kapely jako Black Label Society, Children of Bodom a nebo třeba Megadeth.
Vybavení:
Kytary : Vintage Les Paul Icon V100, Bucklay by Washburn BE10
Aparát: Fender Frontman 212R - 100W
Efekty: Zoom G1N
Jirka "Mustafa"
Zaplatílek (Rythm Guitar)
Datum narození: 29.9.1991
Vzor: John Lennon, Kurt Cobain (po vyloženě kytarový stránce Slash)
Oblíbené kapely: Kiss, AC/DC, Nirvana, Iron Maiden, Black Sabbath, Deep Purple, Mötley Crüe, Guns 'N' Roses, Motörhead, Metallica, Slayer, Alice Cooper, Judas Priest, Twisted Sister, Misfits, Sabaton, Hammerfall...
5 nej alb
Kiss- Love gun
Iron Maiden- Brave new world
Deep Purple-Machine Head
ACDC-Back in Black
Nirvana- Nevermind
Jak ses dostal k muzice a k hraní?:
Vše začalo kapelou Kiss, ke které mě přivedl muj nejlepší kámoš Martin a tady by se mohlo začít mluvit o mém prvním kontaktu s tvrdší muzikou. Kiss mě pohltili a vše vyvrcholilo navštívením jejich živého koncertu v Praze roku 2008, po kterém jsem ihned
poznal, že rock je ta správná cesta. Začal jsem rozšiřovat své obzory, poznávat další a další kapely rockové a metalové scény, až jsem se do hudby zamiloval... Rock, metal a vědomí že jsem byl jeden z mála mého okolí, kdo ještě neumí na žádný hudební
nástroj, dalo zapříčinu tomu, že jsem ještě tentýž rok po uplynutí mých 16 narozenin vzal do ruky starou akustickou kytaru a začal trénovat... Že mě od ní už nikdo nedokázal odtrhnout, nemusím asi zmiňovat. Změna přišla až v září roku 2010, kdy jsem
přešel na kytaru elektrickou, do které jsem se ihned natvrdo zamiloval.
Vybavení:
Elektroakustická kytara Recording King RD 16CFEL, left handed
Elektrická kytara Ibanez GRG 170DXL, left handed
Petr Lukáš (Bass Guitar)
Datum narození: 11.11.1993
Vzor: Aleš Brichta, Vlasta Henych
Oblíbené kapely: AB Band, Henych 666, Törr, Doga, Iron Maiden, Accept, Ozzy Osbourne, Cradle of Filth, Alice cooper, Týr, Rammstein, Ronnie James Dio, Debustrol, Nightwish
3 nej alba:
AB Band- Deratizer
Iron Maiden- Brave new world
Rammstein- Liebe ist für alle da
Jak ses dostal k muzice a k hraní?:
Jako malý kluk jsem poslouchal Eminema. Dnes nevím co se mi na tom tenkrát líbilo. Naštěstí pak přišla zlomová událost. Když od bratra z pokoje začaly vycházet skvostné tóny skupin jako Slayer, ACDC a dalších. V té době začínala hrát i kladenská trash
metalová skupina Panika Ludor, kterou založil bratrovi kamarádi. Začli jsme chodit na jejich koncerty a já věděl že to je cesta, kterou chci v životě jít. Cesta metalu. Jak jsem se dostal ke hře na baskytaru? To už si přesně nepamatuji. Myslím že to bylo
proto, že jsem snil o skupině, a baskytara mi byla bližší než elektrická kytara nebo bicí.
Vybavení:
ESP LTD B-10 PACK