Žižka fest - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Žižka fest Tábor

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Žižka fest si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Žižkův vraždící palcát XLVIII.

Upraveno:

Letos 19.9.2020znova na Housově mlýně!

  • Vstupné: 299,- Kč v předprodeji, na místě 349,- Kč
  • Na místě již tradičně zajištěn velký výběr CD, MC, LP, triček a dalšího UG materiálu!
  • Bandzone událost
  • Facebook událost

 

Rozpis hracích časů:

Depression Island 16:30 17:00
Neurotic Machinery 17:20 18:00
Mater Monstifera 18:20 19:00
Poppy Seed Grinder 19:20 20:00
F.O.B. 20:25 21:50
Fall of Serenity (De) 22:10 23:00
t.b.a. 23:20 00:00
Murder Inc. 00:20 01:00

Kapely:

SPASM

Bohužel nás COVID-19 zasáhl i po druhé a svou účast odvolala i druhá zahraniční kapela ???? Nedá se nic dělat… ale podařilo se nám najít náhradu s velkým N. Jsou to SPASM! Chtěli jsme je už několikrát na festival, ale doposud to nevyšlo. Věříme, že se budou líbit a jejich show ve vás zanechá hluboký dojem. Stay metal!

 

Mater Monstifera

Tak máme pro vás první kapelu pro letošního Žižku! Staré jádro Žižky je určitě zná a je to Mater Monstifera! Kapela, která u nás hraje už od nepaměti a vždycky je rádi vidíme, navíc letos slaví na scéně 20 let! Určitě zahrají staré osvědčené fláky jako Beletseri, tak i z nového alba Ve vězení bizarních bohů. Pro ty, kteří neznají, jedná se o vynikající melodický black z Českých Budějovic, doporučujeme poslechnout na následujícím odkazu!

 

F.O.B.

Tento rok je pro F.O.B. vyjímečným, víte proč? Protože tihle matadoři to táhnou na scéně již 25 let a letos to společně oslavíme! Dle zjištěných informací aktivně pracují na novém albu, které bude snad brzo hotové a na Žižkovi by měli zahrát materiál z připravované desky! Avšak můžeme zaručit, že fláku Frozen se dočkáte a možná v doprovodu speciálního hosta! Vlastně určitě zahrají více starých fláků, tak doražte slavit a pařit! 

 

Murder Inc. 

Murder Inc. – mladá thrash metalová kapela z Berouna hlásící se ke klasikám nesmrtelného THRASH METALU. Po nucených personálních změnách se sestava ustálila na line-upu Petr – kytara/zpěv, Lukáš – kytara, Fanda – bicí, Vendy – basa. První gig proběhl v květnu 2013 a od té doby kapela stihla odehrát v Čechách a na Slovensku více jak 200 koncertů. Na kontě má jedno split demo s kapelou Valury, EP „Je čas zemřít“, EP “Povolení Zabíjet“ (která již vyšlo pod křídly tuzemského labelu Support Underground), první dlouhohrající fošnu “Umlčen Navěky”, vydanou také na vinylu a čerstvou novinku  – split CD s pražskou spřátelenou kapelou KAAR.

Neurotic Machinery

Technical death metaloví Neurotic Machinery vznikli v druhé polovině roku 2006. Během své dosavadní existence odehráli přes tři sta koncertů, umístili se na druhém místě v soutěži Spark Fresh Blood 2019 a vydali pět plnohodnotných studiových desek. Zatím poslední studiové album „Nocturnal Misery“ vyšlo 13. března 2020. Bez pochyb se jedná o dosud nejtemnější počin v pestré diskografii této tachovské formace. Deska představuje jasný návrat k tvrdosti, agresi a death metalu. Inspiruje se však ale i v black metalu či moderním metalu. Důraz je nadále kladen na technickou stránku věci a sofistikované kompozice. Třešničkou na dortu jsou dva sóloví vokalisté, kteří materiálu dodávají patřičné grády. Vokální tandem je také zárukou ještě intenzivnějšího prožitku během koncertů. NEUROTIC MACHINERY se po dvouměsíční pauze, vynucené koronavirovou situací, začínají pomalu vracet na koncertní pódia a nehorázně se těší, až vám na živo představí svou neurotickou vizi death metalu!

 

Depression Island

Jedna velká deprese a k tomu ještě izolovaná! Zástupci modernějšího metalu a post hardcore vás ponoří do černé laguny plné negativních myšlenek. Nemusíte s nimi souznít, ale musíte respektovat jejich energii, nasazení a názory. Depression Island vás naladí na tu správnou notu.

 

Poppy seed grinder

Další skoro stálice na Žižkáči, tentokrát ovšem budou mít Poppy Seed Grinder nového zpěváka – tedy zpěvačku! Jsme dost zvědaví, jestli do kapely zapadne a pojedou brutály stejně dobře jako dříve!
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory